چرا زبان انگلیسی جامع دکتر شهاب اناری ؟

زبان انگلیسی جامع شهاب اناری یکی از بهترین منابع برای رسیدن به موفقیت محسوب می‌شود. بهتر است بدانید که زبان انگلیسی جزء دروس عمومی در کنکور می‌باشد که 25 سوال از آن در کنکور مطرح می‌شود. بسیاری از دانش آموزان در یادگیری زبان مشکل دارند و به دلیل عدم آشنایی با زبان ممکن است کلا قید این درس را در کنکور بزنند. اما به جرات می‌توان گفت با زبان انگلیسی جامع شهاب اناری می‌توانید روی درصد دلخواه خود در کنکور حساب باز کنید. پکیج آموزشی دکتر اناری به دلیل سابقه درخشان ایشان و استاد برتر کشور در زمینه آموزش زبان از بهترین منابع کنکور برای دانش آموزان محسوب می‌شود. بنابراین با تهیه زبان انگلیسی جامع شهاب اناری می‌توانید به رویای حل تست زبان انگلیسی سر جلسه کنکور جامه عمل بپوشانید. بسیاری از دانش آموزانی که از پکیج دکتر اناری استفاده کرده‌اند توانسته‌اند در کنکور درصد بالایی در این درس را کسب کنند. با تهیه این پکیج می‌توانید بهترین کلاس خصوصی را با برترین اساتید کشور در منزل برگزار کنید. زبان انگلیسی جامع شهاب اناری با صرف کم‌ترین انرژی و وقت از دانش آموزان توانسته است بازدهی فوق العاده ای را برای آنها ایجاد کند. زیرا این پکیج تمام مواردی که برای کنکور مهم و مورد نیاز می‌باشد را برای دانش آموزان فراهم کرده است. مطالب را به طور جامع و کامل طبقه بندی کرده است تا دانش آموزان بتوانند به یادگیری مفهومی و دقیق مطالب دست پیدا کنند.

چرا زبان انگلیسی جامع شهاب اناری؟

از ویژگی‌های برتر زبان انگلیسی جامع شهاب اناری می‌توان به کامل و جامع بودن آن اشاره کرد. زیرا دکتر اناری در این پکیج زبان انگلیسی پایه، زبان انگلیسی پیش، لغت، گرامر و درک مطلب را با روشی جذاب برای دانش آموزان تدریس می‌کند. علاوه بر این دو جزوه که شامل مرور مطالب پایه اول و دوم دبیرستان و یک جزوه کامل که شامل تمرین و تست زبان سال سوم  و پیش دانشگاهی می‌باشد در این پکیج قرار داده شده است. برای موفقیت بیشتر دکتر اناری همراه این جزوات یک برنامه کامل مطالعاتی و تکلیف که برای هر جلسه تعیین شده است در اختیار دانش آموزان قرار داده است. بهتر است بدانید که تعداد جلسات دکتر اناری 30 جلسه می‌باشد. همچنین به همراه این دی وی دی‌ها 3 جزوه بسیار مفید طراحی شده است. از مزایای خاص این پکیج این است که زبان انگلیسی پایه اول و دوم به صورت جزوه‌ای 40 صفحه‌ای برای مرور دانش آموزان قرار داده شده است. این مرور برای افرادی که در زبان سطح ضعیفی دارند بسیار مناسب و پرکاربرد می‌باشد. پس از تقویت زبان سال اول و دوم در این پکیج گرامر، واژگان و درک مطلب کتاب‌های سوم و چهارم به طور کامل آموزش داده می‌شود.

بنابراین با تهیه زبان انگلیسی جامع شهاب اناری از هر کلاس خصوصی بی نیاز خواهید شد. می توانید با صرف هزینه کم توسط این پکیج به درصد دلخواه خود  در کنکور برسید. از دیگر مزیت‌های این دی وی دی می‌توان به به تمرکز بالا دانش آموز موقع یادگیری و همچنین در صورت فراموش کردن مطالب یا یاد نگرفتن تکرار کردن مطالب اشاره کرد. از طرفی به دلیل برنامه‌های روزانه دانش آموز می‌تواند براساس برنامه خود ساعت مشخصی از روز را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهد. با این روش دانش آموزان می‌توانند خستگی ناشی از یادگیری را کنترل کنند.

با تهیه این پکیج دیگر نیازی به اتلاف وقت در ترافیک و کلاس خصوصی نخواهید داشت و قادر خواهید بود وقت بیشتری را صرف یادگیری کنید. دکتر اناری به دلیل برتر بودن در زمینه زبان انگلیسی طوری این درس را تدریس می‌کند که دانش آموزان در هر سطحی که باشند بتوانند زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند. هدف از تهیه این پکیج توسط دکتر اناری این است که دانش آموزان بتوانند با صرف زمان کم و برنامه منسجم به راحتی بتوانند زبان انگلیسی یاد بگیرند. با تهیه زبان انگلیسی جامع شهاب اناری می توانید تمامی نکات گرامر، لغت، کلوز و درک مطلب را از پایه تا کنکور با روشی بسیار جذاب و آسان یاد بگیرید. با این منبع سوالات آزمونهای آزمایشی برای شما راحت و حتی می توان گفت تکراری خواهند شد. با صرف زمان کم می توانید این درس را یاد بگیرید با این کار فرصت بیشتری برای یادگیری درس‌های دشوار پیدا خواهید کرد. یادگیری زبان انگلیسی باعث افزایش اعتماد به نفس در شما خواهد شد که با این امر می‌توانید از رقبای خود چند قدم جلوتر باشید.

محتوای زبان انگلیسی جامع شهاب اناری

20 حلقه دی وی دی که در آنها زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم، دوازدهم، همچنین گرامر، لغت و درک مطلب با تکنیک جذاب و آسان و به طور جامع آموزش داده می‌شود. همچنین دو جزوه که یکی شامل مرور مطالب و دیگری شامل آموزش تست و تمرین زبان انگلیسی دوازدهم می‌باشد در پکیج قرار داده شده است. برای موفقیت بیشتر برنامه کامل مطالعاتی و تکلیف در هر جلسه برای دانش آموزان در زبان انگلیسی جامع شهاب اناری  تعیین شده است.

مزایای زبان انگلیسی جامع شهاب اناری

در زبان انگلیسی جامع شهاب اناری تمام نکات به همراه جزئیات آموزش داده می‌شود. سابقه درخشان دکتر اناری که تاکنون با 35 هزار داوطلب کار کرده است می‌تواند دلیلی بر انتخاب درست شما باشد. دکتر اناری خود رتبه 1 کنکور را کسب کرده‌اند. به عبارتی می‌توان گفت 2 میلیون نفر کتاب‌های دکتر اناری را مطالعه کرده‌اند. رتبه های برتر کنکور اعم از عباس زاده رتبه 1 کنکور و بیتا مهری رتبه 3 کشور شاگرد دکتر اناری بوده‌اند. تکنیک فوق العاده جذاب و روحیه استاد از دیگر عوامل مهم در ترغیب دانش آموزان به حساب می‌آید. برنامه منسجم ایشان به این صورت است که برای هر جلسه برای شما تکلیف مشخص می‌کند بنابراین استاد شما را به حال خود رها نخواهد کرد. همچنین موسسه ونوس امکاناتی را از طریق وب سایت خود فراهم کرده است که دانش آموزان بتوانند سوالات خود را بپرسند. زبان انگلیسی جامع شهاب اناری یک منبع معتبر درس زبان انگلیسی برای دانش آموزان می‌باشد. زیرا این موسسه با بهره گیری از اساتید برتر و مشاوران مجرب یک برنامه کامل و جامعی را در اختیار دانش آموزان قرار داده است. با تهیه این پکیج توانسته است تمامی مطالب و نکات ضروری و مهم را به طور کامل و جامع در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست