چرا پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر ؟

پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر یکی از بهترین پکیج‌های آموزشی است که داوطلبین با تهیه آن می‌توانند گامی بلند در موفقیت خود بردارند. دکتر آرام فر به دلیل سوابق درخشان جزء مدرسان برتر کشور به شمار می‌آید. ایشان در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه 183 کشوری شدند و همچنین در ششمین المپیاد کشوری درس زیست شناسی رتبه 64 را بدست آوردند. دکتر آرام فر فارغ التحصیل سازمان ملی و پرورش استعداد درخشان است. تدریس دروس پایه و زیست شناسی دوره دبیرستان و راهنمایی علامه حلی تهران به عهده ایشان می‌باشد. دکتر آرام فر مدرس برتر زیست شناسی شبکه 1، 4، آموزش، شبکه شما و شبکه استانی صدا و سیما است. ایشان مولف کتب برتر زیست شناسی هستند که یکی از بهترین منابع کنکور تجربی به شمار می‌آید. هم اکنون دکتر آرام فر دکترای حرفه پزشکی را دارا می باشد.  بهتر است بدانید که دکتر آرام فر  21 جلد کتاب در زمینه پزشکی را تالیف کرده است. لازمه یادگیری مفهومی و موفقیت در یک درس وجود استاد برتر و با سابقه است که مطالب را طوری آموزش دهد دانش آموز بتواند به یادگیری مفهومی از مطالب دست پیدا کند. یادگیری مطالب باید به گونه ای باشد که به حافظه بلند مدت سپرده شود.

بنابراین پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر یکی از بهترین منابع کنکور به حساب می‌آید و یک عامل موثر در رسیدن به موفقیت برای داوطلبین خواهد بود. لازم به ذکر است درس زیست شناسی از مهم‌ترین دروس در رشته تجربی می‌باشد و بالاترین ضریب را در کنکور به خود اختصاص داده است. براساس آمارهای سال قبل تنها 7 درصد از دانش آموزان قادر هستند درس زیست شناسی را بالای 50 درصد بزنند. تعداد سوالات این درس در کنکور 50 سوال است که داوطلب باید در مدت زمان 36 دقیقه به آنها پاسخ دهد. داوطلب باید با بهترین روش مطالعه این درس را مطالعه کند تا سر جلسه کنکور بدون هیچ گونه استرسی جواب درست سوالات را پیدا کند. یکی از نکات قابل توجه این است که داوطلبین برای کسب موفقیت باید با روش درست و  به صورت ترکیبی مطالب زیست را مطالعه کنند و مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرند. روش صحیح مطالعه درس زیست شناسی را تنها از پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر موسسه ونوس بخواهید.

لازم است بدانید که درس زیست شناسی در موسسه ونوس توسط استاد برتر تدریس می‌شود تا دانش آموزان بتوانند نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند و در کنکور گام مهمی را بردارند. پس داوطلبی که با روش خوب و مناسب این درس را مطالعه کند می‌تواند بهترین نتیجه را کسب نماید. با تهیه پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر از طریق موسسه ونوس چند قدم از رقیبان خود جلوتر خواهید بود.

ویژگی پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر

از آنجاییکه درس زیست شناسی شامل بخش های مختلفی اعم از گیاهی، جانوری و ژنتیک می‌باشد موسسه ونوس برای هر بخش و به طور جداگانه دی وی دی‌هایی برای داوطلبین ارائه داده است.  همچنین به همراه این دی وی دی ها جزواتی در اختیار دانش آموزان قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند نقاط ضعف خود را شناسایی و آن را برطرف کنند. لازم به ذکر است که همه‌ی دانش آموزان در هر سطحی که باشند می‌توانند از پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر استفاده کنند زیرا این پکیج طوری طراحی شده است که دانش آموزان در هر سه سطح ضعیف، متوسط و قوی می‌توانند از آن بهره مند شوند. پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر طوری طراحی شده‌ است که برای تمامی دانش آموزان قابل استفاده می‌باشد. بهتر است بدانید اخیرا سوالات درس زیست شناسی در کنکور بسیار دقیق و مفهومی طراحی می‌شوند و در این پکیج‌های آموزشی دکتر آرام فر سعی کرده است تمامی نکات کلیدی و تست‌ها را آموزش دهد. در اینصورت داوطلبین قادر خواهند بود به راحتی و بدون استرس پاسخ صحیح سوالات را پیدا کنند. برای کسب موفقیت در کنکور می‌توانید پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر را تهیه کنید و مطمئن باشید با داشتن این پکیج‌ها می‌توانید درصد بالایی از کنکور را کسب کنید.

در این پکیج‌های آموزشی دکتر آرام فر سعی کرده است همه‌ی مطالب را با بهترین روش و در زمان کافی برای دانش آموزان تدریس کند. همچنین با ارائه‌ی راهکارهای کوتاه سعی کرده است طوری مطالب را آموزش دهد که دانش آموزان احساس خستگی نکنند. پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر در سه سطح تشریحی، تستی و نکته ایی طبقه بندی شده است بنابراین با تهیه‌ی پکیج‌های آموزشی دکتر آرام فر دیگر احتیاجی به کلاس کنکور و هزینه‌های هنگفت نخواهید داشت. می‌توان گفت با داشتن این پکیج ها می‌توانید یک کلاس خصوصی عالی را در منزل خود برگزار کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین از دیگر ویژگی های بارز این پکیج‌های آموزشی این است که دانش آموز در صورت فراموش کردن مطالب یا یاد نگرفتن مطالب می‌تواند آنقدر مطالب را تکرار کند تا ملکه‌ی ذهن دانش آموز شود. موسسه ونوس با بهره گیری از اساتید برتر کشور یعنی دکتر آرام فر مطالب را با راهکارهای مفهومی و شهودی بسیار آسان برای دانش آموزان ارائه می‌دهد که همین عامل باعث موفقیت و افزایش عملکرد در دانش آموزان  می‌شود.

مزیت پکیج‌های زیست شناسی دکتر آرام فر

با تهیه‌ی پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر می‌توانید با صرف هزینه کم از کلاس خصوصی بهترین اساتید کشور بهره مند شوید. این دی وی دی‌ها به سبک کلاس خصوصی طراحی شده‌اند این بدان معنا است که تعامل استاد با دانش آموز در این دی وی دی‌ها رعایت شده است. همچنین به دلیل اینکه موقع تدریس و یادگیری هیچ عامل مزاحمی وجود ندارد تمرکز دانش آموز موقع یادگیری مطالب بیشتر از کلاس خصوصی خواهد بود. دکتر آرام فر به صورت پله پله مطالب را تدریس می‌کند بنابراین نگران اینکه در چه سطحی هستید نباشید. همچنین با داشتن این پکیج‌های آموزشی می‌توانید براساس کارهای روزمره خود وقت مناسبی را به یادگیری این درس اختصاص دهید. تنها با موسسه ونوس و پکیج زیست شناسی دکتر آرام فر قادر خواهید بود از رقیبان خود جلوتر باشید. البته در کنار پکیج آموزشی مناسب باید تلاش مستمر داشته باشید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

4.5/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست