بهترین روش مطالعه فیزیک کنکور 99

روش مطالعه فیزیک کنکور تجربی باید به حدی در درس فیزیک به تسلط برسید که بتوانید به طور متوسط هر تست فیزیک کنکور را در 74 ثانیه جواب بدهید. اگر رشته ی تجربی باشید حداقل 12 درصد و اگر ریاضی هستید حداقل 20 درصد از کل ساعت مطالعه هفتگی را برای فیزیک کنار بگذارید.روش مطالعه برای هر دانش اموز اعم از ضعیف و متوسط وقوی متفاوت می باشد. از درس فیزیک در کنکور تجربی 30 سوال مطرح میشود که 37 دقیقه زمان را به خود اختصاص میدهد و در رشته ریاضی 45 سوال طرح میشه که 55 دقیقه وقت لازم داره یعنی برای هر تست فیزیک کنکور حدود 74 ثانیه وقت لازم دارید.بسته های فیزیک موسسه ونوس بهترین راه برای رسیدن به درصد بالای کنکور میتوایند بهترین نتیجه را با مشاورین موسسه ونوس از حل سوالات فیزیک دریافت کنید!

ابزارهای یادگیری و اموزش درس فیزیک موسسه ونوس

مانند بقیه درسها برای درس فیزیک نیز نیاز به کتاب درسی وکلاس و جزوه و… است. هر روز پس از یادگیری درس فیزیک توسط دبیر خود همان روز از روی جزوه ها و مثالها بخوانید و انها را حل کنید . فارغ التحصیلان پشت کنکوری هم میتوانند از دی ودی های معتبر در بازار و کتابهای معتبر استفاده کنند.

خواندن درسنامه ها و و متن کتاب درسی از اهم کارهایی است که هر داوطلب باید مد نظر داشته باشد بعضی از سوالات کنکوری فقط باتعویض اعداد مطرح میشوند  و لازم است که در خواندن کتاب کوشا باشیم.

در درس فیزیک برای هر دو گروه ازمایشی تجربی و ریاضی لازم است که پس از یادگیری نکته ها و قضایا و فرمولها انها را حفظ کرده  و اقدام به مرور انها نمایید که یادتون بمونه.

فرمول اضافی حفظ نکنید و خود را سر در گم نکنید ،بجای چنین کار هایی فرمول های اصلی را یاد بگیرید و برانها مسلط شوید سعی کنید با داشتن یک برنامه راهبردی در ازمون های ازمایشی شرکت کند وتوانایی های خود را محک بزنید ونقاط قوت وضعف خود را بیابید .

فیزیک کنکور

دوران جمع بندی را جدی بگیرید!

در دوران جمع بندی انچه را که خلاصه نویسی کرده اید را مرور کنید و سپس تست های علامت ذاری شده و تست هایی که مشکل دارید را دوباره حل کنید چنانچه دوباره وقت دارید چند تست جدید از اون مبحث حل کنید وتسلط خود را بالا ببرید تا بتوانید با حضور ذهن بالاتری در جلسه حضور پیدا کنید.

در دو ماه آخر و در دوران جمع بندی بصورت یک روز در میان میتوان با محاسبه زمان تست های چند سال آخر کنکور داخل وخارج کشور را حل کرد و روزهایی که کنکور نمیزنید بخش هایی از دروس مختلف را بخوانید وبعد ازمونهای جامع را حل کنید.

شبیه سازی شرایط کنکور و حتی شروع ساعت کنکور وبرگزاری ان روی صندلی در منزل از شرایطی است که میتواند از استرس شما بکاهد فضای اطراف باید مانند جلسه کنکور بوده و با وارد کردن پاسخها در پاسخ نامه دقیقا شرایط کنکور را شبیه سازی کنید.پس از ان به صحیح کردن و بررسی پاسخها پرداخته تا متوجه شوید کدام مبحث را مشکل دارید و هر انچه که فراموش کرده اید را دوباره مرور کنید . بسته های فیزیک موسسه ونوس بهترین راه برای رسیدن به درصد بالای کنکور با حل درست تستهای سنوات قبل اعتماد بیشتری به خود پیدا کرده و بیشتر راغب حل تستها میشوید .داشتن یک زمان مناسب برای تفریح و تخلیه روانی نیز از اهم کارهایی است که باید در این روزهای حساس برای خود در نظر داشته باشید.

برای پشت سر گذاشتن کنکور و موفقیت توکل به خدا و داشتن هدف و کمی صبوری نیاز که باید داوطلبین عزیز از این فاکتورها چشم پوشی نکنند.

مهندس یحیوی با روش های ویژه تکنیک های فیزیک را به شما می آموزد!

هر کدام از داوطلبان تجربی یا ریاضی فیزیک که باشید به خوبی می دانید که هر تست فیزیک چقدر می تواند برای تان تاثیر گذار باشد. اگر در زمینه ی فیزیک قوی هستید و می خواهید مهارت تان را در حل تست ها افزایش دهید و یا اگر می خواهید یک درصد متوسط در این درس کسب کنید و حتی اگر هیچ چیز از فیزیک نمی دانید ما برای تان یک پیشنهاد داریم. پکیج های مهندس یحیوی را مطالعه کنید. بسته های فیزیک موسسه ونوس بهترین راه برای رسیدن به درصد بالای کنکور در این پکیج شما تمام مطالب و نکات مربوط به سال اول دبیرستان را مطالعه می کنید.

فصول ۴ و ۵ فیزیک که در کنکور تجربی ۱۰ درصد از تست ها و در کنکور ریاضی نزدیک ۹ درصد از تست ها را به خود احتصاص می دهد و البته مطالب کاملا روان و ساده ای دارد که با کمی مطالعه می توانید خیال خودتان را در خصوص چند تست ناقابل این فصل ها راحت کنید و امتیاز مثبت آن ها را کسب نمایید. این پکیج شامل ۶ لوح فشرده است و همچنین استاد یحیوی پکیج های ویژه دیگری نیز دارد که میتواند در فیزیک شما موثر واقع شود!

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست