استاد شهاب اناری استاد زبان انگلیسی موسسه ونوس

آقای دکتر شهاب اناری استاد زبان انگلیسی موسسه ونوس و یکی از برترین اساتید زبان انگلیسی کنکور می باشد .ایشان رتبه ی اول کنکور سراسری تجربی در سال 76 و همچنین رتبه ی اول کنکور دانشگاه ازاد همان سال بوده و جزو نفرات برتر ازمون علوم پایه ی پزشکی می باشند .

ایشان مقطع دبیرستان را در دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی گذرانده اند و فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه تهران می باشند .ایشان در دی وی دی های خود که اموزش زبان جامع زبان انگلیسی است عینا مانند کلاسهای حضوری خودشان باسازی کرده اند به طوری که هر دانش اموز می تواند در سراسر ایران به مطالب و جزوات و تستهای خاص کلاسهای حضوری دسترسی پیدا کند .

در این دی وی دی ها کلیه مطالب گرامر ، واژگان و درک مطلب به طور مفصل اموزش داده می شود و حتی برای اون دانش اموزانی که ضعیف ترین هستند جزوه ی مروری سالهای اول ودوم هم در نظر گرفته شده است.

شهاب اناری

شهاب اناری

دستاور های دکتر شهاب اناری

 • تدریس زبان انگلیسی کنکور و برگزاری بزرگترین همایشهای زبان انگلیسی در کشور از سال 1376
 • مدرس و کار شناس زبان انگلیسی صداو سیما
 • همکاری با برایان تریسی نویسنده معروف کتاب قورباغه را قورت بده
 • مولف برترین کتاب های زبان انگلیسی (انتشارات مبتکران)
 • مدیر اکادمی زبان شکوفا
 • طراح سوالات کنکوری های ازمایشی کشوری متعدد
 • برگزاری کلاسهای ضمن خدمت دبیران زبان و تدریس در طرح توانمند سازی دبیران کنکور تهران
 • دریافت چندین تقدیر نامه از رییس جمهور ،وزیر اموزش و پرورش شهر تهران
 • متخصص کوچینگ با سیستم coreEnergyCoachingاز موسسه ی اموزش عالی ipEcامریکا
 • دریافت مدرکTESOL از دانشگاه تورنتو کاناداTeachingEnglish toSpeakersof other Langouages ))
 • نمره ی 8 ازمون ایلتس
 • مسلط به زبان انگلیسی و اشنا به زبانهای فرانسه و اسپانیایی

نحوه ی مطالعه زبان انگلیسی شهاب اناری

نحوه ی مطالعه زبان انگلیسی شهاب اناری برای کنکورزمان نهم ترین مسئله در غول بزرگ کنکور است . تا روز کنکور بهترین تمرین مدیریت زمان است  .بدلیل اخر بودن زبان عمومی در دفتر چه ی کنکور و سختی و پیچیدگی سوالات ادبیات،عربی ودینی بچه ها با سختی و کمبود وقت خصوصا برای سوالات درک مطلب مواجه میشوند .راه حل این قضیه چیزی جز تمرین و کمی هوشیاری نیست!به صورت منطقی شما باید تمرکز اصلی خود را روی دروسی که نقطه ی قوت شما هستند بگذارید و بعد به سراغ بقیه بروید . خیلی از مشاورین اعتقاد دارند که اگر شما برای در صد کامل برنامه ریزی کی کنید باید اول از ان درس شروع کنید و وقتی به ارامش خاطر رسیدید و بدون خستگی به سوالات پاسخ دهید و سپس به سراغ درس دیگری بروید .

حتی اگر برنامه ی گرفتن در صد کامل زبان عمومی را ندارید به هر حال شما نیازمند تمرین مدیریت زمان شهاب اناری هستید ،از چند ماه جلوتر از کنکور برنامه ریزی کنید و تست های کنکور سنوات قبل را بزنید . سعی کنید طبق توانایی های خود وسرعت عملتان در هر درس 75 دقیقه ای که به سوالات عمومی اختصاص داده شده است را به درستی تقسیم کنید . مثلا اگر در درس واژگان قوی تر هستید وقت برای تلف کردن ندارید سریه سوالات را پاسخ دهید وبه قسمت های دیگر بروید .

واژه ها و گرامر شهاب اناری

واژگان و گرامر جزو سوالاتی هستند که باید با یک دور خواندن چشمی سریعا به انها پاسخ داده شود و این امکان پذیر نیست مگر با سرعت عمل ، امادگی لازم و تسلط بر این دو بخش. راه حل شما تهیه ی جزوه ایی است که به صورت کامل تمام نکات ریز و درشت کنکوری را از دو کتاب سوم و پیش برای شما فراهم اورده است .

اگر داوطلب رشته های غیر از کنکور منحصرا زبان هستید که قاعدتا با حجم بسیار زیادی از دروس مواجهید و اگر داوطلب این رشته هستید ،سختی و زیادی دروس عمومی احتمالا تمام انرژی شما را خواهد گرفت !

شما با کمی برنامه ریزی  درست و یاد گیری نوع خوانش هر درس احتیاج دارید . شما زبان عمومی کنکور را باید فقط وفقط نکته و تستی بخوانید !وقت برای خواندن درسنامه های هر دو کتاب واناالیز و تطبیق تک تک ان ها با تک تک سوالات کنکور نیست و ممکن است سریعا از انجام این کار دلزده شوید وبه سراغ درس دیگری بروید . از این رو پکیج های موسسه ی ونوس با راهکارهای مناسب درس خواندن و تست زنی قدم به قدم شما را همراهی می کند تا شما را به انچه میخواهید برساند .

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست