دکتر مهدی آرام فر

با توجه به درخواست شما دانش آموزان و اولیا گرامی برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با دست اندرکاران موسسه رتبه ساز ونوس ، در این مطالب پیش رو سعی نموده ایم اساتید خبره و نمونه این موسسه را به همراه بیوگرافی کاملشان برای شما شرح دهید تا شما والدین گرامی ، دانش آموزان و تمامی عزیزانی که سعی دارند در کنکور سراسری شرکت کنند با دیدی بازتر اساتید خود را انتخاب نموده و شناختی از آنها و پایه علمی ایشان داشته باشند.

مهدی آرام فر

دکتر مهدی آرام فر

وی در کنکور سراسری رشته تجربی موفق شد رتبه 183 کشوری را از آن خود کند و هم اکنون دارای دکترای حرف ای پزشکی میباشد. از دیگر افتخارات دکتر مهدی آرام فر میتوان به کسب رتبه 64 از ششمین المپیاد کشوری زیست اشاره نمود که در نوع خود بی نظیر است.

ایشان فارغ التحصیل سازمان ملی وپرورش استعدادهای درخشان میباشند و همچنین در دبیرستان و مدارس راهنما یی علامه حلی تهران مدرس دروس پایه و زیست شناسی هستند.

از کتب منتشر شده توسط ایشان میتوان به کتب برترزیست شناسی کنکور کشور اشاره نمود که جز یکی از بهترین منابع برای کنکور تجربی میباشد.

علاوه بر نکات گفته شده دکتر مهدی آرام فر مدرس برتر زیست شناسی صدا و سیما درشبکه های 1و 4 و آموزش و شبکه شما و شبکه های استانی نیز میباشند و فعالیت های زیادی برای تدریس در صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند.

تالیف 21 جلد کتاب در زمینه پزشکی

استاد دکتر مهدی آرام فر ، مدرس زیست شناسی پکیج های موسسه ونوس و مولف کتب برتر زیست شناسی کشور هستند و تالیفات ایشان شامل ۲۱ جلد کتاب در زمینه پزشکی، ۱۰ کتاب در زمینه کمک آموزشی از جمله ژنتیک کنکور،گیاهی،تانک تست زیست شناسی،زیره ذره بین،لغت نامه زیست شناسی و زیست پیش دانشگاهی (یک) انتشارات تخته سیاه می باشدهمچنین ایشان مولف ترجمه ۶ جلد کتاب فیزیولوژی ، ایمنولوژی و جراحی داخلی نیز میباشند که منبع خوبی برای اهل مطالعه علوم پزشکی محسوب میگردد.

3.5/5 ( 4 نظر )

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست