چگونه درصد زیست شناسی را بالا ببریم؟

چگونه درصد زیست شناسی را بالا ببریم سوالی است که حتی بهترین دانش اموزان نیز گاها از پاسخ آن عاجز اند .

برای این که در درس زیست شناس مطالعه عمیقی و حرفه ای داشته باشیم منابعی نیاز داریم در دست داشتن کتابهای سه سال تحصیلی و ادغام مباحث مشترک انان در هم باعث سرعت عمل در خواندن و سرعت در تست زنی میگردد .

لازم به ذکر است که هیچ کلمه ایی از کتاب را نباید چشم پوشی کرد . داشتن کتب اموزشی استاندارد وکتب تست میتواند به ما کمک زیادی بکند نکات ریز وکلیدی را باید در دفترچه ایی ذخیره کرد و با مرور مرتب انان سطح اموزش خود را بالا تر برد .

با این روش بدون ثبت نام در هیچ کلاسی میتوانید به در صد بالایی دست یافت. دانش اموزانی که در تست زدن احساس ضعف دارند میتوانند برای مدتی کوتاه به کلاس رفته و پس از رسیدن به سطح نرمال خودشان خواندن ویادگیری را ادامه دهند.

زیست شناسی کنکور

زیست شناسی کنکور

اما راهی بهتر و موثرتر چیست؟

زیست شناسی درس تخصصی گروه تجربی است که برای آن که داوطلبان بتوانند در رشته های مورد علاقه ی خود موفق باشند لازم است حتما در این درس تسلط کافی را داشته باشند.

چگونه درصد زیست شناسی را بالا ببریم؟ به عبارتی درس زیست شناسی تنها درسی است که هیچ بهانه ای برای کم گذاشتن در آن پذیرفته نمی شود چرا که دیگر داوطلبان و کنکور تجربی که همان رقبای شما هستند

حتما بهترین تلاش شان را در این زمینه می کنند و شما اگر کمی تعلل کنید از آن ها جا می مانید. یکی از کتاب هایی که باید مطالعه کنید زیست شناسی سال سوم دبیرستان است. این کتاب دارای ۱۱ فصل می باشد.

در این کتاب برخی فصل ها کم اهمیت هستند به طوری که ممکن است از ۰ تا ۲ تست را به خود اختصاص دهند مانند فصل های ۵و۶و۷ و برخی از فصول هم دارای اهمیت متوسط هستند به طوری که ۲ تا ۴ تست را به خود اختصاص می دهند این فصول نیز عبارتند از فصل۱و۲و۳و۴و۸و۹و۱۰و۱۱ در نتیجه لازم است که به خوبی و جز به جز این کتاب را مطالعه کنید. اگر می خواهید بهتر روی مطالب مسلط باشید

بهتر است از کمک های یکی از خبره ترین اساتید این درس کمک بگیرید. می توانید به راحتی نکات مهم و کلیدی این درس را از زبان ایشان شنیده و یاد بگیرید. همچنین تست های مهم و کلیدی را مرور کرده و با آن ها آشنا شوید. پکیجی که به شما معرفی می کنیم شامل فصول ۱ تا ۴ و ۱۱ سال سوم زیست شناسی است و فصول گیاه شناسی و ژنتیک در پکیج های جداگانه عرضه می شوند. این پکیج شامل ۵ حلقه دی وی دی است.

دکتر مهدی آرام فر درصد بالای زیست شناسی شما را تضمین خواهد کرد!

چگونه درصد زیست شناسی را بالا ببریم با استاد دکتر مهدی آرام فر, مدرس زیست شناسی پکیج های موسسه ونوس و مولف کتب برتر زیست شناسی کشور هستند و تالیفات ایشان شامل ۲۱ جلد  کتاب در زمینه پزشکی، ۱۰ کتاب در زمینه کمک آموزشی از جمله ژنتیک کنکور،گیاهی،تانک تست زیست شناسی،زیره ذره بین،لغت نامه زیست شناسی و زیست پیش دانشگاهی (یک) انتشارات تخته سیاه می باشد .

  • فارغ التحصیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
  • دانش آموخته برتر رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران
  • عضو دپارتمان زیست انتشارات اندیشه سازان از سال ۸۲ الی۸۴
  • مدرس دبیرستان و مدارس راهنمایی علامه حلی تهران
  • مولف کتب برتر زیست شناسی کنکور کشور
  • ترجمه ۶ جلد کتاب فیزیولوژی ، ایمنولوژی و جراحی داخلی
  • فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

 

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست