رسیدن به درصد 100 دین و زندگی موسسه ونوس

برای امادگی درس دین و زندگی بهتر است که دروس را نکته به نکته و خط به خط حفظ کنید . چون این درس به هیچ وجه مفهومی نیست و باید نکات را در چندین نوبت مرور کنید و حفظیات را به خاطر بسپارید.

اگر حافظه ی قوی ندارید باید در مرحله ی اول پاراگرف به پاراگرف مطالب را بخوانید و برای خود توضیح دهید مانند یک معلم ودر دور دوم نیز یکبار دیگر به همین شکل مطالعه کمید و شروع به خلاصه نویسی را به دور سوم به بعو بسپارید در دور سوم دین و زندگی موسسه ونوس به بعد می توانید شروع به  تست زنی کنید .وقتی مطالب را مو به مو حفظ شدید وارتباط بین انها را فهمیدید شروع به خلاصه نویسی کنید .

اگر جزو افرادی هستید که از حافظه ی بالایی برخوردارید و درک دینی بالایی دارید میتوانید از همان ابتدا شروع به حفظ کردن مطالب کنید وبعد مدتی شروع به تست زدن کنید دور دوم را مانند دور اول ولی سریعتر بخوانید ودر دورهای بعد خلاصه نویسی کنید .

داشتن یک برنامه منسجم و یک استراتژی قوی و تاکید بر روی تمرین و تکرار تستها در این درس دین و زندگی موسسه ونوس به صد در صد زدن شما در درس دین وزندگی کمک زیادی میکند .

مرور در درس دینی تمامی مشکلات در این درس را برطرف میکند . در این را علاوه بر مرور خود درس باید تستها را نیز مرور کنید .

حفظ ایات و مرور پاورقی ها و یافتن ارتباط انها با دیگر مطالب کتاب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

هادی سرکشیک زاده

هادی سرکشیک زاده

استاد هادی سر کشیک زاده ، استاد دین وزندگی موسسه ی ونوس

سید هادی سر کشیک زاده مدرس و کار شناس تحصیلی صدا وسیما و مدرس برنامه های ونوس شبکه یک، گزینه 4 شبکه 4،مسیر برتر ، کارنامه بیست و فرصت برابر ، مولف انتشارات تخته سیاه تالیفات : چکیده دین وزندگی ، بانک تست دین وزندگی ،اشتی با ایات و مفاهیم ، اموزش دین وزندگی 3 شب امتحان واموزش دین وزندگی پایه ی دهم ، عضو هیئت علمی برنامه های رادیویی صدای کنکور، مدرس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد )و مدارس :شوق پرواز ،تخته سیاه،سنایی،هدف و علوم نوری سیاه ماهان (انقلاب و تجریش )،مدرس اموزشگاههای :طراح و مدیر دپارتمان دروس عمومی ازمون تراز ،طراح و گزینشگر ازمونهای ماز وناظر علمی ازمونها وکتاب قلم چی

  • مدرس و کارشناس برنامه های صدا وسیما
  • استاد پیش بینی سوالات کنکور دین و زندگی موسسه ونوس
  • دبیر نمونه دبیرستان دین ودانش
  • نویسنده ستون ویژه کنکور روزنامه جام جم
  • طراح و ناظر علمی ازمون های علمی قلم چی وماز و تراز

برنامه تابستانی ونوس برای کنکور 99

شروع تیر ماه و فصل تابستان برای دانش اموزان وکنکوریها اغاز یک برنامه ریزی صحیح و منسجم است که اساتید متبحر موسسه ی ونوس در این راستا برای شما عزیزان راهکار های مناسبی را ارائه داده اند .

وقتی در رسیدن به یک هدف همه چیز مهیا باشد این تنها اراده ی قوی شما است که میتواند شما را به اهداف خود نزدیک کند .با داشتن یک راهنما و یک برنامه اساسی بذر موفقیت و دست یابی به یک اینده روشن برای شما داوطلبان اماده است پس تنها نیرویی که شمارا به این جهت سوق میدهد همان اراده و تلاش شماست .

شما عزیزانی که در خردادماه مشغول به امتحانات اخر سال هستید تابستان فرصت بسیار خوبی است تا مطالب سال دهم و یازدهم را به خوبی مطالعه کنید و با خیالی اسوده مطالب دوازدهم را مطالعه کنید .

طراحی برنامه مناسب شما

طراحی برنامه تابستانی کنکور 99 براساس یک برنامه 4 ماهه برای کلیه دروس سه پایه است .در مدت 4 ماه میتوانید مطالعات خود را تمام کنید ودر فاز دوم سر وقت مرور وتست زنی بروید .

عزیزان داوطلب توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی زمان اموزش ویاد گیری شما براساس 4 ماه  بیشترطول بکشد دوران مرور و جمع بندی وحل تست شما کاهش پیدا میکند و این امر باعث عدم امادگی شما برای رتبه برتر شدن میشود .

برنامه ریزی همه ی اساتید دین و زندگی موسسه ونوس چنان منسجم است که دروس عمومی و اختصاصی به موازات هم پیش میروند وداشتن ویژگیهای اموزشی و درسی و زمان تدریس اساتید است که این نظم وترتیب را در برنامه ریزی حاکم کرده است .

از نقاط قوت این برنامه ریزی داشتن ایستگاههای جبرانی و مرور است . این ایستگاهها کمک می کند که داوطلب بعد از یک مطالعه یک هفته اموزش ویادگیری ،مرور واشکالات هفته گذشته را انجام بدهد.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست