مهندس مهدی یحیوی ، مدرس فیزیک ونوس

مهندس مهدی یحیوی مدرس خبره ی درس فیزیک متواد 1359 در تهران که سالهاست مشغول تدریس فیزیک برای دانش اموزان دبیرستان وکنکوری است .

شما عزیزان می توانید برای خریداری محصولات منتشر شده استاد مهدی یحیوی که از سوی انتشارات ونوس منتشر می شود خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید .

مهندس مهدی یحیوی کارشناس ارشد مهندسی مکانیک را در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده است و رتبه برتر کنکور کارشناسی ارشد در سال ورودی خودشان میباشند.

ابتکار در حل سوالات فیزیک

یکی از دلایل محبوبیت مهندس یحیوی در میان دانش اموزان و شرکت کنندگان کنکور سراسری استفاده از خلاقیت های بجا وتکنیک های ابتکاری ای است که ایشان ان هارا ابداع کرده است تا دانش اموزان بتوانند با بکار گیری ان ها سرعت تست نی خو را چند برابر کنند.

مدرس فیزیک صدا وسیما

مهندس مهدی یحیوی یکی از باتجربه ترین اساتید در زمینه ی تدریس در شبکه های صدا وسیما هستند !

ایشان در شبکه ی 1 ،شبکه ی 3 ،شبکه ی 4 ،شبکه ی اموزش، شبکه ی شما ،شبکه های استانی و رادیو ایران و رادیو جوان وسلامت به طور مستمر حضور پررنگی از خود نشان داده اند و همواره تکنیک های ناب و به روز خود را در اختیار دانش اموزان و داوطلبین کنکور سراسری قرار می دهند.

پکیج های اموزشی استاد مهدی یحیوی

 • فیزیک سال دوم مهندس یحیوی
 • فیزیک پایه ی دهم استاد یحیوی
 • کنکور اکتیو فیزیک مهندس یحیوی
 • فیزیک سال اول فصل 4و5 یحیوی
 • فیزیک نوین(فیزیک هسته ای و اتمی)ونوس
 • فیزیک نوسان استاد یحیوی
 • فیزیک دینامیک استاد یحیوی
 • فیزیک پیش 2 (  موج صوت امواج) مهندس یحیوی موسسه ی ونوس
 • فیزیک حرکت شناسی استاد یحیوی
 • فیزیک جمع بندی کنکور مهدی یحیوی
 • فیزیک الکتریسته ساکن و جاری استاد یحیوی
 • فیزیک مغناطیس والقا استاد مهدی یحیوی

تکنیک های مطالعه ی فیزیک موسسه ی ونوس

فیزیک یکی از مهم ترین دروس برای هر دو دسته گروه ازمایشی رشته ی تجربی و ریاضی فیزیک است و تکنیک های مطالعه ی فیزیک طبق امار سازمان سنجش کشور بیش از 90 درصد داوطلبان کنکور سراسری سالهای گذشته فیزیک را زیر ده درصد و بسیاری از انان این درس را با نمره ی منفی پاسخ گو بوده اند و این بیانگر ان است که داوطلبین عزیز با روش های صحیح و اصولی مطالعه فیزیک اشنا نبوده اند .

ما سعی داریم با ارائه ی 4 گام مهم نکات کوتاه و کلیدی که مشاورین و متخصصین مجرب موسسه ی ونوس به انها در طی سالیان تجربه دست یافته اند را گرد هم اوریم تا شما عزیزان در درست ترین راه ممکن به در صد بالایی در این درس مهم دست یابید .

گام اول: اموزش اصولی منطبق بر استانداردهای کتاب و کنکور

تمرکز ودقت در هنگام تدریس اساتید و یاد گیری و پیشرفت با استفاده از جزوات و منابع کمک اموزشی کاملا استاندارد نظیر دی وی دی های اموزشی موسسه ی ونوس که به صورت کاملا سلیس و موشکافانه از کتابهای درسی تهیه شده است  و پس از ان حل تست های پیشرفته ،داشتن تمرکز و دقت زیاد بر روی مباحث پایه ای که توسط اساتید مجرب اموزش داده می شود .

گام دوم:بررسی دقیق مطالب کتاب مخصوصا تصاویر ان

پس از استفاده از منابعی که متن کتاب را در بر میگیرند حواشی و تصاویر صفحه به صفحه ی کتاب نباید از دید شما عزیزان دور بماند بدلیل آنکه طراحان سوال سوالات را از هر قسمتی از کتاب طرح میکنند .

گام سوم :تمرین های اخر فصل

با به کار گیری قوه ی تفکر و خلاقیت خود تکنیک های مطالعه ی فیزیک می توانید دقت خود را روی تمرینات اخر فصل که دارای فاز تحقیقی است بگذارید .

گام چهارم:برای انکه در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات کنکوری درس فیزیک باشید در موسسه ی ونوس با کمک گرفت از تکنیک های نوین اساتید عزیز می توانید به موفقیت قابل ملاحظه ای دست یابید.

در دهه های گذشته با کمبود امکانات وقت بسیاری از داوطلبین عزیز صرف رفت وامد های زیاد و کلاس های خصوصی می شد ولی در چند سال اخیر با همت اساتید عزیز موسسه ی ونوس دی وی دی و منابع کمک اموزشی بسیاری به شما عزیزان عرضه شده است که در منزل وبا طیب خاطر می توانید از انها استفاده کنید .

اساتید مجرب این موسسه از سال 90 تاکنون با استفاده از تکنولوژ های اموزشی شفاهی و بصری خود تکنیک های مطالعه ی فیزیک در زمینه های تستی ، تشریحی، نکات مهم کلیدی و جمع بندی تمامی دروس دوران دبیرستان توانسته اند شمارا در خواندن عمیق دروس یاری بدهند و خوب است بدانید سطح اموزشی این موسسه به قدری بالا است که طرح تو انمند سازی دبیران تهران به این موسسه واگذر شده است .

مشاوران ونوس

این موسسه خدمات مشاوره ای رایگان تکنیک های مطالعه ی فیزیک در اختیار شما دانش اموزان عزیز قرار میدهد  وهم چنین به همراه دی وی دی جزوات مکمل نیز به شما ارائه می دهد .

دی وی دی های تهیه شده هر سال به روز رسانی می شود و علاوه بر کامپیوتر در تمامی سیستم های پخش کننده تصویری قابل مشاهده هستند .

این دی وی دی ها به گونه ای طراحی شده اند که برای هر دانش اموز در هر سطح علمی قابل استفاده است زیرا که کلیه مطالب  را از صفر تا صد توسط اساتید مجرب و برتر تدریس میکند و این یکی دیگر از مزیت های دی وی دی های موسسه ی ونوس نسبت به کلاسهای خصوصی است .

دی وی دی های جمع بندی برای افزایش تمرکز ،مرور،افزایش حل تست ها وتسلط به مطالب قابل کاربرد هستند . کلیه ی مطالب تست ها در زمان حل تست ها بررسی و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد در صورتی که دانش اموزی از مباحث اطلاعاتی نداشته باشد بهتر است اول از دی وی دی های تستی و تشریحی استفاده کند .

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست