بهترین منابع کنکور 99

منابع کنکور برای رسیدن به موفقیت در کنکور از اهمیت به سزایی برخوردار است. می‌توان گفت یکی از بهترین منابع کنکور دی وی دی‌های موسسه ونوس می‌باشد. در میان تمام موسسات آموزشی موسسه ونوس به دلیل دارا بودن اساتید برتر کشور، مجرب و با سابقه و ارائه مشاوره عالی بهترین موسسه برای دانش آموزان به شمار می‌رود. اساتید موسسه ونوس در دی وی دی‌ها تمامی مطالب را به گونه‌ای آموزش می‌دهند که دانش آموزان در هر سطحی که باشند بتوانند به یادگیری عمیقی از مطالب دست پیدا کنند.

بهتر است بدانید که موسسه ونوس یکی از باسابقه‌ترین و تخصصی‌ترین موسسات کنکوری است که پکیج‌های  آموزشی با کیفیت بالا در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. موسسه کنکور ونوس در سال 1390 با توجه به نیازهای آموزشی نسل جدید اقدام به ارائه پکیج‌های آموزشی کنکوری کرده است. بنابراین این موسسه با بهره گیری از تجربه و تخصص اساتید برتر کشور (دکتر آرامفر، مهندس مهربان، مهندس دادبام، مهندس بنی هاشمی، استاد آزاده، دکتر سبحانی، استاد رادمان مهر، مهندس نصیری، مهندس حسینی، دکتر شهاب اناری، مهندس یحیوی، دکتر سرکشیک زاده) توانسته است تکنولوژی آموزش بصری و شفاهی را با دی وی دی‌های کلیه دروس از اول دبیرستان تا پیش دانشگاهی به دانش آموزان ارائه دهد. در این دی وی دی‌ها مطالب را به صورت تشریحی، تستی، جمع بندی و نکات کلیدی طراحی کرده اند.

بررسی موسسات مختلف منابع کنکور در دروس تخصصی

به دلیل اینکه از نظر دی وی دی و پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس قوی‌تر از بقیه موسسه‌ها هستند در اینجا به مقایسه این موسسه می‌پردازیم. در این مورد باید درس به درس توسط هر دو موسسه بررسی شود. برای درس ریاضی می‌توان گفت ریاضی موسسه ونوس توسط استاد مهربان و دادبام که از استادهای برتر کشور هستند تدریس می‌شود. لازم به ذکر است که موسسات دیگر مطالب درس ریاضی را به طور خلاصه وار توضیح داده است و بر روی تست‌ها به طور مفصل کار نکرده است. اما موسسه ونوس تمام مطالب درس ریاضی را به طور کامل  و با ذکر جزییات توضیح داده است. بنابراین به دلیل اینکه تمام جزییات را توضیح داده است تعداد دی وی دی‌های بیشتری دارد.

در درس زیست شناسی به قطعیت می‌توان گفت موسسه ونوس از بقیه موسسات قوی‌تر است و بهترین منابع کنکور محسوب می‌شود. آرامفر توانسته است درس زیست شناسی موسسه ونوس را از دیگر موسسات قوی‌تر کند.

درس شیمی در موسسه ونوس توسط رادمان مهر تدریس می‌شود که خیلی عالیه و نیازهای دانش آموزان را برطرف می‌کند.

معرفی بهترین منابع کنکور و اساتید دروس عمومی موسسه ونوس

دروس عمومی در کنکور اهمیت بالایی دارد و برای موفقیت در کنکور باید از معتبرترین منابع کنکور استفاده کرد. دروس عمومی در تمامی رشته‌های مختلف آزمون سراسری مشترک می‌باشد. موسسه ونوس با بهره گیری از اساتید مجرب و برتر توانسته است پکیج‌های آموزشی جامع و بسیار جذابی را برای دانش آموزان ارائه داده است.

در درس زبان انگلیسی موسسه ونوس قوی‌‌ترین و بهترین منبع کنکور است به دلیل اینکه توسط استاد برتر کشور دکتر اناری تدریس می‌شود. همچنین موسسه ونوس با ارائه دی وی دی‌های بسیار متنوع و جذاب در درس عربی و تدریس توسط استاد مصطفی زاده یک منبع بسیار معتبر در درس عربی محسوب می‌شود. این موسسه دی وی دی‌های آموزشی متنوع در درس دین و زندگی توسط استاد سرکشیک زاده را در اختیار دانش آموزان قرار داده است. دی وی دی‌های درس ادبیات که با شیوه جذاب و جدیدی توسط استاد سبحانی تدریس می‌شود یکی از بهترین منابع کنکور توسط این موسسه محسوب می‌شود. موسسه ونوس بهترین انتخاب می‌باشد زیرا تمام دی وی دی‌های این موسسه براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا تهیه شده‌اند. اساتید خبره این موسسه طوری مطالب را تدریس می‌کنند تا دانش آموزان بتوانند از هر دو نیمکره مغز خود برای یادگیری استفاده کنند. از دیگر ویژگی‌های بارز موسسه ونوس این است که برای کاهش مدت زمان یادگیری و افزایش ماندگاری مطالب در ذهن دانش آموزان از الگوهای درسی استفاده می‌کند. با تهیه دی وی دی‌های موسسه ونوس دانش آموز با انواع سوالات آشنا می‌شود که زمان کنکور در صورت برخورد با سوال جدید می‌تواند به راحتی و بدون استرس پاسخ درست آن را پیدا کند.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست