کلاهبرداری موسسه ونوس

بدون دیدگاه

کلاهبرداری موسسه ونوس ، عبارتی که شاید حداقل یک بار به گوشتان خورده است، اما واقعیت ماجرا چیست ؟ موسسه ونوس از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرد و سریعا تبدیل به یکی از قدرتمندترین موسسات آموزش کنکور کشور شد. طبعا این رشد خیره کننده برای موسسه ونوس رقبا و دشمنان زیادی را هم به وجود آورد. متاسفانه گاها در فضای رقابتی یک سری کم اخلاقی ها و بی اخلاقی هایی به وجود می آید و رقبا سعی در بدنام کردن رقیب خود می کنند و مرزهای بی اخلاقی گاها با برخی تهمت های ناروا جابجا می شود.

اما خداوند را شاکریم که با افتخار این ادعا را داشته باشیم که موسسه ونوس از نظر کیفیت پکیج های آموزشی، از نظر اینکه بهترین اساتید کنکور را به کار گرفته شماره ۱ کشور می باشد و تنها کافیست با سرچ کردن اسم بزرگانی چون دکتر مهدی آرام فر ، دکتر شهاب اناری و بقیه اساتید به سوابق این اساتید موسسه ونوس پی ببرید.

موسسه ونوس

موسسه ونوس، تنها موسسه ای که برای داوطلبان انسانی هم پکیج تولید می کند

رشته علوم انسانی به دلیل کم بودن تعداد داوطلبان و همچنین سطح رقابت پایین تر کنکور آن نسبت به رشته های تجربی، از جذابیت اقتصادی کمتری برای موسسات کنکوری برخوردار است و به همین دلیل خیلی از موسسات این داوطلبان را رها می کنند، اما ما با افتخار اعلام می کنیم که با وجود همه این محدودیت ها ، موسسه ونوس برای رشته های انسانی هم پکیج تولید کرده و بچه های این رشته را فراموش نکرده است. آیا این دلیل محکمی بر این ماجرا نیست که ونوس واقعا به فکر همه داوطلبان کنکور هست حتی جایی که منفعت اقتصادی هم شاید وجود نداشته باشد ؟

آیا قیمت محصولات موسسه ونوس گران می باشد؟

با توجه به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم، تمامی تلاش کادر موسسه ونوس بر این مسئله بود که قیمت محصولات معقول و قابل قبول باشد، با یک مقایسه ساده با موسسات دیگر ، می توانید متوجه قیمت پایین محصولات ونوس در مقایسه با رقبا باشید و از طرف دیگر کیفیت پکیج های ونوس قابل مقایسه با موسسات دیگر نیست، شما با پکیج های ونوس کلاس خصوصی اساتید درجه ۱ کنکور را در خانه خود خواهید داشت که در صورت شرکت در کلاس خصوصی هریک از این اساتید، باید چندین برابر یک پکیج مبلغ پرداخت کنید. از طرف دیگر اساتید موسسه ونوس همیشه این مسئله را ذکر می کنند که صفر تا صد تمامی آن چه را که در کلاس خصوصی تدریس می کنند، در پکیج ها نیز به آن ها پرداخته اند.

فیلم های نمونه تدریس ونوس ، گواه همه چیز هستند

دوستان عزیز حتما حتما فیلم های نمونه تدریس اساتید ونوس که به صورت رایگان در کانال آپارات ونوس موجود هست رو ملاحظه بفرمایید و خودتان قضاوت کنید ، شما بهترین قاضی هستین و شما هستید که تشخیص می دید کدوم استاد بهترین تدریس رو داره.

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست