کلاهبرداری موسسه ونوس: شایعه یا واقعیت؟

بدون دیدگاه

دانش‌آموزان، داوطلبان و والدین همیشه نگران آزمون سراسری کنکور هستند. موسسات بسیار زیادی در زمینه آموزش کنکور در کشور فعالیت می‌کنند. این موسسه‌ها به قدری زیاد و متنوع هستند که انتخاب یک موسسه مناسب کار را بسیار دشوار کرده است. یکی از موسسات کنکور که به شدت مابین دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور محبوب است موسسه ونوس می‌باشد. این موسسه با موفقیت‌های روز افزون خود به یکی از موفق‌ترین موسسات آموزشی در کشور تبدیل شده است. اما همراه با موفقیت این موسسه از سوی افرادی این مجموعه به کلاهبرداری محکوم شد! آیا کلاهبرداری موسسه ونوس واقعیت دارد؟ این سوال پس از موفقیت‌های این مجموعه به صورت غیر اخلاقی مطرح شد. ما در این مطلب با جواب‌های قانع کننده این موضوع را به طور کامل رد می‌کنیم.

کلاهبرداری ونوس

کلاهبرداری موسسه ونوس

موسسه ونوس در سال ۱۳۹۰ با مجموعه‌ای از بهترین اساتید کشور تاسیس شد. این موسسه برای آموزش بهتر داوطلبان و دانش‌آموزان از اساتیدی استفاده کرد که سابقه درخشانی در آموزش دارند. اساتیدی مانند دکتر شهاب اناری، دکتر مهدی آرام فر، هادی سرکشیک زاده و … با تشکیل اتاق فکرهای متعدد بهترین پکیج‌های آموزشی رشته ریاضی، تجربی و انسانی را برای دانش‌آموزان آماده نمودند.

این موسسه به دلیل استفاده از روش‌های جدید محبوبیت زیادی پیدا کرده است. همین موضوع موجب شد بسیاری از افراد با یک بازی غیر اخلاقی شایعه‌هایی برای این موسسه ایجاد کنند. این افراد مدعی شدند استفاده زیاد دانش‌آموزان از محصولات این موسسه بسیار غیر عادی است. شایعات در مورد کلاهبرداری موسسه ونوس به این دلیل زیاد شد که رقبا با یک روش نادرست به فکر تخریب این موسسه شدند.

جایگاه فعلی موسسه ونوس نه تنها مربوط به استفاده از اساتید برتر کشور است بلکه دانش‌آموزان رتبه برتر نیز نقش بسیار مهمی در این موضوع دارند. افرادی که شایعاتی در مورد کلاهبرداری موسسه ونوس در سایت‌های اینترنتی ایجاد می‌کنند پس از تاسیس موسسه ونوس درآمد بسیار کمی کسب کرده‌اند. همین درآمد کم موجب می‌شود برخی از افراد موسسه ونوس را به عنوان کلاهبردار خطاب کنند. کلاهبرداری موسسه ونوس شایعه‌ای است که توسط رقیبان به صورت غیر اخلاقی ایجاد شده است.

کلاهبرداری موسسه ونوس: رد شایعه توسط داوطلبان کنکور

بسیاری از دانش‌آموزان به ۴ دلیل مهم از پکیج‌های موسسه ونوس استفاده می‌کنند:

 1. پکیج‌های آموزشی کامل برای تمامی دروس عمومی و تخصصی
 2. قیمت‌های بسیار مناسب این پکیج‌ها برای تمامی دانش‌آموزان
 3. محتوای ویدئویی همراه با تصاویر
 4. شبیه‌سازی کلاس خصوصی

دلیل اول مربوط به ارائه تمامی دروس عمومی و تخصصی برای تمامی رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی است. دلیل دوم قیمت‌های مناسب این پکیج‌ها می‌باشد. موسسه ونوس برای تمامی دانش‌آموزان با هر بودجه‌ای این پکیج‌ها را آماده کرده است تا تمامی دانش‌آموزان از این امکانات بهرمند شوند.

دلیل سومی که بسیاری از دانش‌آموزان به سراغ موسسه ونوس می‌آیند تولید محتواهای ویدئویی است. چرا تولید محتوای ویدئویی؟ مطالبی که حالت تصویری دارند به صورت بلندمدت در ذهن دانش‌آموزان باقی می‌مانند. موسسه ونوس با استفاده از این روش سعی دارد دانش‌آموزان عملکرد بهتری در کنکور سراسری داشته باشند. چهارمین دلیلی که موجب می‌شود دانش‌آموزان از محصولات موسسه ونوس استفاده کنند سبک تدریس اساتید است. اساتید این موسسه به صورتی تدریس می‌کنند که دانش‌آموزان احساس می‌کنند در کلاس خصوصی حضور دارند. دانش‌آموزانی که از محصولات این موسسه استفاده می‌کنند به خوبی دروغ کلاهبرداری موسسه ونوس را رد می‌کنند.

کلاهبرداری موسسه ونوس

آیا موسسه ونوس کلاهبرداری کرده است؟

دانش‌آموزان از پکیج‌ها و محصولات موسسه ونوس بسیار استفاده می‌کنند همین موضوع موجب می‌شود که شایعاتی در مورد کلاهبرداری موسسه ونوس پخش شود. بعضی افراد فکر می‌کنند با این کار به اعتماد دانش‌آموزان صدمه وارد می‌کنند. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنند خود دانش‌آموزان هستند. دلیل موفقیت ونوس دانش‎‌آموزان و داوطلبانی هستند که از محصولات این موسسه استفاده می‌کنند. بنابراین با این شایعات به اعتماد آن‌ها صدمه‌ای وارد نمی‌شود.

آیا کلاهبرداری موسسه ونوس حقیقت دارد؟

با توجه به توضیحات بالا کاملا مشخص است که این شایعات حقیقت ندارند. برخی از افراد مدعی هستند که پکیج‌های موسسه ونوس شامل نمونه‌ای از سوالات کنکور است و به همین دلیل این موسسه را به کلاهبرداری متهم می‌کنند. اما این موضوع برای همه مشخص است که سوالات کنکور به هیچ عنوان تا زمان کنکور مشخص نمی‌شوند. موسسه ونوس تنها با استفاده از تجربه‌های اساتید خود سوالات مفهومی و تستی برای دانش‌آموزان طرح می‌کنند. ویدئوهای رتبه‌های برتر موسسه ونوس به خوبی نشان می‌دهد که شایعات کلاهبرداری این موسسه واقعیت ندارد.

ویژگی‌های موسسه ونوس

 • ارائه پکیج‌های رشته تجربی، ریاضی و انسانی
 • ارائه پکیج‌های دروس عمومی و تخصصی
 • استفاده از بهترین اساتید کنکور در کشور
 • افزایش تمرکز دانش‌آموز در یادگیری با توجه به نحوه آموزش استاد
 • شبیه‌سازی کلاس خصوصی برای داوطلبان و دانش‌آموزان
 • به روز شده با تمامی تغییرات کتاب درسی
 • هزینه مناسب و صرفه اقتصادی
 • تدریس پله به پله
 • استفاده از تصویرسازی و انیمیشن‌سازی
 • حل تست‌های کنکور سال‌های اخیر
 • توضیح تمامی مباحث به طور کامل
 • استفاده از تصاویر برای یادگیری بهتر
 • تدریس جامع و کامل

رقابت ناسالم ممنوع 

کلاهبرداری موسسه ونوس عبارتی است که شاید حداقل یک بار به گوشتان خورده است. اما واقعیت ماجرا چیست؟ موسسه ونوس از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرد و سریعا تبدیل به یکی از قدرتمندترین موسسات آموزش کنکور کشور شد. طبعا این رشد خیره کننده برای موسسه ونوس رقبا و دشمنان زیادی را هم به وجود آورد. متاسفانه گاها در فضای رقابتی یک سری کم اخلاقی‌ها و بی اخلاقی‌هایی به وجود می آید و رقبا سعی در بدنام کردن رقیب خود می کنند و مرزهای بی اخلاقی گاها با برخی تهمت‌های ناروا جابجا می شود.

اما خداوند را شاکریم که با افتخار این ادعا را داشته باشیم که موسسه ونوس از نظر کیفیت پکیج‌های آموزشی، از نظر اینکه بهترین اساتید کنکور را به کار گرفته شماره ۱ کشور می باشد و تنها کافیست با سرچ کردن اسم بزرگانی چون دکتر مهدی آرام فر، دکتر شهاب اناری و بقیه اساتید به سوابق این اساتید موسسه ونوس پی ببرید.

موسسه ونوس

موسسه ونوس تنها موسسه‌ای که برای داوطلبان انسانی هم پکیج تولید می‌کند

رشته علوم انسانی به دلیل کم بودن تعداد داوطلبان و همچنین سطح رقابت پایین‌تر کنکور آن نسبت به رشته‌های تجربی از جذابیت اقتصادی کمتری برای موسسات کنکوری برخوردار است و به همین دلیل خیلی از موسسات این داوطلبان را رها می‌کنند، اما ما با افتخار اعلام می‌کنیم که با وجود همه این محدودیت‌ها موسسه ونوس برای رشته‌های انسانی هم پکیج تولید کرده و بچه‌های این رشته را فراموش نکرده است. آیا این دلیل محکمی بر این ماجرا نیست که ونوس واقعا به فکر همه داوطلبان کنکور هست!؟حتی جایی که منفعت اقتصادی هم شاید وجود نداشته باشد؟

آیا قیمت محصولات موسسه ونوس گران است؟

با توجه به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم، تمامی تلاش کادر موسسه ونوس بر این مسئله بود که قیمت محصولات معقول و قابل قبول باشد. با یک مقایسه ساده با موسسات دیگر می‌توانید متوجه قیمت پایین محصولات ونوس در مقایسه با رقبا باشید و از طرف دیگر کیفیت پکیج‌های ونوس قابل مقایسه با موسسات دیگر نیست. شما با پکیج‌های ونوس کلاس خصوصی اساتید درجه ۱ کنکور را در خانه خود خواهید داشت که در صورت شرکت در کلاس خصوصی هریک از این اساتید، باید چندین برابر یک پکیج مبلغ پرداخت کنید. از طرف دیگر اساتید موسسه ونوس همیشه این مسئله را ذکر می‌کنند که صفر تا صد تمامی آن چه را که در کلاس خصوصی تدریس می‌کنند در پکیج‌ها نیز به آن‌ها پرداخته‌اند.

فیلم‌های نمونه تدریس ونوس گواه همه چیز هستند

دوستان عزیز حتما حتما فیلم‌های نمونه تدریس اساتید ونوس که به صورت رایگان در کانال آپارات ونوس موجود هست رو ملاحظه بفرمایید و خودتان قضاوت کنید. شما بهترین قاضی هستید و شما هستید که تشخیص می‌دهید کدوم استاد بهترین تدریس را دارد.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست