چرا پکیج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ونوس؟

چرا پکیج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ونوس؟ موسسه ونوس با دارا بودن اساتید مجرب و با تجربه که به تدریس تشریحی و تستی مطالب کاملا مسلط می‌باشند بهترین راهنما‌  برای کسب موفقیت دانش آموزان به شمار می‌آید. نحوه‌ی تدریس برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و اساتید موسسه‌ی ونوس طوری تدریس می‌کنند که دانش آموزان مطالب را حفظ نکنند و به درک عمیقی از مطالب دست پیدا کنند زیرا تنها در این صورت است که مطالب به حافظه‌ی بلند مدت سپرده می‌شوند. چرا پکیج‌های ونوس؟ دست‌یابی به آرزو مستلزم تلاش و استفاده از پکیج‌های آموزشی درست می‌باشد. می‌توان گفت با تهیه‌ی پکیج‌های آموزشی ونوس با اطمینان خاطر به سوی موفقیت و آرزوهای خود گام بردارید.

چرا پکیج‌های ونوس؟ موسسه ونوس با 600 مشاوره تحصیلی که اکثرا مدرک تحصیلی فوق لیسانس را دارا می‌باشند مشاوره تلفنی و مکاتبه ای به دانش آموزان سراسر کشور ارائه می‌دهد. همچنین در کنار مشاوره تحصیلی دانش آموزان با پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس می‌توانند با استفاده از برنامه آموزشی و فیلم‌های آموزشی به صورت مجازی از یک کلاس خصوصی ممتاز با اساتید برجسته در منزل بهره مند شوند. چرا پکیج‌های ونوس؟ این بدان معنا است که با تهیه دی وی دی‌های ونوس کلاس خصوصی بهترین اساتید کشور را در هر کجای ایران که هستید می‌توانید در منزل خود برگزار کنید بدون اینکه از منزل خارج شوید. بنابراین بدون رفتن به کلاس‌های خصوصی بیرون و صرف هزینه و وقت از یک کلاس خصوصی عالی در منزل بهره‌مند شوید. به دلیل سابقه  طولانی مدت و درخشان موسسه ونوس می‌توانید با تهیه پکیج‌های آموزشی آن اولین گام موفقیت را به صورت جدی و محکم بردارید.

پکیج های ونوس

چرا پکیج‌های ونوس؟ به دلیل مزیت‌های خاص دی وی دی‌های این موسسه از جمله هزینه کمتر از کلاس خصوصی اساتید برتر و بهره‌گیری از همان اساتید با تهیه این دی وی دی‌ها، تمرکز بالا موقع یادگیری به دلیل تعامل یک نفره بین استاد و دانش آموز و نبود عامل مزاحم، به روز بودن این دی وی دی‌ها براساس آخرین تغییرات کتاب‌های درسی، قابل استفاده بودن برای همه دانش آموزان در هر سطح علمی و تدریس پله به پله دی وی دی‌های موسسه ونوس با شروع تدریس از ابتدایی ترین مطالب درسی این پکیج‌های آموزشی در بین دانش آموزان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشند.

چرا دی وی دی های ونوس؟

با توجه به اهمیت کنکور سراسری در زندگی تحصیلی دانش آموزان موسسه ونوس با ارائه برترین پکیج‌های آموزشی آسان کننده راه دشوار کنکور محسوب می‌شود. چرا پکیج‌های ونوس؟ زیرا این موسسه با ارائه پکیج‌های آموزشی توسط اساتید برتر و با ارائه روش‌های جدید توانسته است یادگیری عمیق از مطالب را نه تنها برای کنکور بلکه برای مدت طولانی برای دانش آموزان فراهم ‌کند. بنابراین یکی از ویژگی‌های ممتاز موسسه ونوس اساتید برتر این موسسه می‌باشند زیرا با ارائه روش خاص باعث یادگیری بلند مدت دروس می‌شوند. با تهیه پکیج‌های آموزشی ونوس می‌توانید به سوی موفقیت گامی محکم را بردارید زیرا اساتید مجرب موسسه ونوس با داشتن آگاهی در خصوص قواعد یادگیری ذهن و علوم شناختی ذهن را برای یادگیری عمیق و مفهومی مطالب آماده می‌کنند. دانش آموزان برای کسب موفقیت باید از یک روش یادگیری درست استفاده کنند که هدف آن یادگیری بلند مدت مطالب باشد.

چرا پکیج‌های ونوس؟ موسسه ونوس سعی کرده است که ساختار سلسله مراتبی ذهن را در پکیج‌های خود بگنجاند، که این موضوع تنها با هک کردن ذهن حاصل می‌شود. بنابراین تنها موسسه‌ای که این موضوع را را در پکیج‌های آموزشی خود در نظر گرفته است موسسه ونوس می‌باشد. جالب است بدانید که مغز انسان توانایی نگه داشتن هفت موضوع در حافظه کوتاه مدت خود را دارد و با مرور مطالب می‌توان به ذهن گوشزد کرد که این مطالب مهم هستند و باید به حافظه بلند مدت منتقل شوند. مطالب تنها با مرور به حافظه بلند مدت منتقل خواهند شد. چرا پکیج‌های ونوس؟ در موسسه ونوس نحوه تدریس اساتید به گونه‌ای است که دانش آموز برای مرور مطالب مجبور است به پکیج مراجعه کند.

چرا پکیج‌های ونوس؟ در پکیج‌های آموزشی ونوس سه نکته حائز اهمیت است که عبارتند از: ساختار سلسله مراتبی ذهن، درگیری همزمان 4 لوب مغز و اثر متوسط.

اگر ذهن را یک درخت تصور کنید مطالب و دروس در هر شاخه  قرار می‌گیرند به این صورت که از ریشه درس شروع می‌شود و مطالب در هر شاخه جا داده می‌شوند. در انتها دانش آموز مشتاق پر کردن شاخه‌ها می‌شود و همچنین با مرور مطالب به گونه‌ای که به ریشه‌ها آب می‌دهد شاخه‌های خود را پر می‌کند. این ساختار سلسله مراتبی ذهن تنها در پکیج‌های آموزشی ونوس در نظر گرفته شده است.

در موسسه ونوس آموزش مطالب به گونه ای است که لوب پیشانی برای یادگیری و دیگر لوب‌های مغز برای به خاطر سپردن مطالب درگیر می‌شوند.

موسسه ونوس تنها موسسه ای می‌باشد که با رعایت اثر متوسط توانسته است یک ساختار سلسله مراتب از دروس در ذهن به وجود آورد تا موفقیت قطعی دانش آموزان در یادگیری را ایجاد کند. بر اساس تحقیقات انجام شده اکثر دانش آموزان در سطح متوسط قرار دارند و در انجام برخی کارها نسبت به افراد سطح پایین‌تر ضعیف‌تر هستند. بدین صورت که افراد متوسط اطلاعات بیشتری چه مرتبط و چه نامرتبط با موضوع دارند و همین علت باعث سردرگرمی آنها موقع حل تست خواهد شد. اما افراد تازه کار با داشتن اطلاعات کم راجع به موضوع اگر از آن بخش سوال داده شود بسیار سریعتر نسبت به افراد متوسط به تست پاسخ می‌دهند. می‌توان گفت تنها راهکار این مسئله توسط موسسه ونوس می‌باشد که با یادگیری مداوم و تمرین‌های پی در پی دروس به دانش آموز کمک می‌کند که اطلاعات را تفکیک کند و موقع حل تست دچار سردرگمی نشود.

چرا پکیج‌های ونوس؟ دانش آموزان کنکوری با مرور مطالب به اشکالات خود پی می‌برند و به رفع آنها می‌پردازند و بعد از این مرحله به دلیل رفع اشکالات دانش آموز در مرحله اعتماد به نفس قرار می‌گیرد که فکر می‌کند به مطالب تسلط کافی پیدا کرده است. همین تسلط پیدا کردن باعث می‌شود فرد ارتباط مطالب را با سایر دروس به درستی یاد بگیرد. همچنین با یادگیری روزانه دروس با روش‌های مبتکرانه توسط اساتید مجرب موسسه ونوس مطالب را به حافظه بلند مدت خود منتقل کند. بنابراین تنها با پکیج‌های آموزشی ونوس می‌توانید با مرور مطالب و آموزش تست‌ها با روش صحیح  و کاربردی در کنکور بسیاری از تست‌ها را درست حل کنید و به این ترتیب به موفقیت مهمی دست پیدا کنید.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست