پکیج های یازدهم ونوس

دی وی دی‌های یازدهم ونوس یک گام موثر برای موفقیت دانش آموزان به شمار می‌آید. زیرا به دلیل رقابت‌های زیاد بین دانش آموزان اهمیت پایه یازدهم چند برابر می‌شود. بنابراین موفقیت دانش آموزانی که زودتر از سایر دانش آموزان به همراه برنامه ریزی منسجم و پکیج آموزشی معتبر شروع به مطالعه می‌کنند حتمی خواهد بود. اگر تابستان شروع به خواندن و تست زدن مطالب پایه دهم و یازدهم کنید دیگر با خیالی آسوده بیشتر وقت سال کنکور را به پایه دوازدهم اختصاص خواهید داد. بنابراین با این روش می‌توانید از سایر رقیبان خود چند گام جلوتر باشید و استرس کمتری خواهید داشت. تنها با دی وی دی‌های یازدهم ونوس خواهید توانست این پایه یازدهم را به راحتی و با یادگیری مفهومی مطالب پشت سر بگذارید.

ویژگی دی وی دی‌های یازدهم ونوس

دی وی دی‌های یازدهم ونوس به دلیل دارا بودن ویژگی‌های خاص و متمایز یک عامل موثر در موفقیت دانش آموزان محسوب می‌شوند. این دی وی دی‌ها توسط اساتید برتر و مولف کتاب‌های درسی و کمک درسی تدریس می‌شود. اساتید برتر کشور علاوه بر تدریس دروس پایه و یادآوری و مرور مباحث سال‌های قبل تمامی نکات و مفاهیم کتب درسی که بیشتر مورد توجه طراحان کنکور می‌باشد را برای دانش آموزان آموزش خواهند داد. جهت تسلط بیشتر دانش آموزان به مطالب حل تمرین‌های مهم کتاب درسی و تمرینات پیشرفته را ارائه می‌دهند. همچنین برای کمک به تفهیم مطالب نکات تستی و کنکوری و چگونگی حل تست‌های کنکور را آموزش می‌دهند. این موسسه با ارائه برنامه ریزی منسجم و طبقه بندی مطالب درسی پایه یازدهم تمام نیاز دانش آموزان به کلاس خصوصی را برطرف کرده است. با داشتن دی وی دی‌های پایه یازدهم ونوس دیگر احتیاجی به کلاس خصوصی و صرف هزینه‌های هنگفت نخواهید داشت. بنابراین با تهیه دی وی دی‌های یازدهم ونوس می‌توانید با خیالی آسوده و بدون استرس پایه یازدهم را با دقت مطالعه کنید. موسسه ونوس با بهره گیری از اساتید برتر کشور توانسته است بهترین و با کیفیت‌ترین دی وی دی‌ها را با نازلترین قیمت در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار دهد.

چرا دی وی دی‌های یازدهم ونوس؟

با تهیه دی وی دی‌های یازدهم ونوس می‌توانید از تدریس اساتید برتر کشور و با صرف هزینه بسیار کم‌تر از کلاس خصوصی همین استاد بهره مند شوید. دانش آموزانی که در پایه یازدهم هستند و نیاز به کلاس خصوصی دارند می‌توانند با تهیه دی وی دی‌های موسسه ونوس نقاط ضعف خود را بشناسند و آن را برطرف کنند. موسسه ونوس دی وی دی‌های پایه یازدهم را برای تمامی دروس ارائه داده است تا دانش آموزان بتوانند در هر کجا که هستند با صرف هزینه بسیار کم برای موفقیت خود گام مهمی را بردارند. از مزیت خاص دی وی دی‌های یازدهم ونوس این است که در صورتیکه دانش آموز مطالب را یاد نگیرد یا فراموش کند می‌تواند آنقدر مطالب را تکرار کند تا به مفهوم دقیق مطالب دست پیدا کند. همچنین در صورتیکه دانش آموز در کلاس تمرکز کافی برای یادگیری مطالب نداشته باشد می‌تواند با برگزاری کلاس خصوصی در منزل از تمرکز بالایی در یادگیری برخوردار شود.  موسسه ونوس سعی کرده است با رعایت تعامل بین استاد و شاگرد و ارائه مشاوره تحصیلی عالی یادگیری مفهومی و دقیقی را برای دانش آموزان ایجاد کند. این موسسه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و با سابقه کشور توانسته است تمامی دروس پایه یازدهم را به روشی جذاب و بسیار آسان تدریس کند تا دانش آموزان در هر سطحی که هستند بتوانند به یادگیری عمیق و مفهومی مطالب دست پیدا کنند.

خدمات موسسه ونوس

موسسه ونوس به دلیل ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی رایگان در طول سال تحصیلی دانش آموز باعث می‌شود نقاط ضعف و قوت دانش آموز شناسایی شود و در صورت نیاز به تقویت دانش آموزان بپردازد. همچنین موسسه ونوس نمونه‌های رایگان بسته‌های آموزشی را برای دانش آموزان خود ارسال می‌کند. این موسسه سعی می‌کند تا پایان تحصیلی ارتباط مستمری با دانش آموزان داشته باشد. همچنین سعی کرده است برای دانش آموزان در هر سطح علمی که باشند منابع متناسب با سطح آن دانش آموزان را ارائه ‌دهد. بهتر است بدانید که موسسه ونوس جهت ارتقای معدل دانش آموزان پایه یازدهم منابع و برنامه تحصیلی ویژه را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

برای مثال پکیج پایه یازدهم برای رشته تجربی شامل تمامی دروس مربوط به این پایه می‌باشد. بنابراین دانش آموزان با تهیه دی وی دی‌های یازدهم ونوس می‌توانند تمامی کتاب‌های درسی خود را با بهترین روش ممکن یاد بگیرند. در این دی وی دی‌ها دروس متناسب طبقه بندی و جمع آوری شده اند که دانش آموزان با تهیه آن می‌توانند سطح علمی و رتبه خود را بالا ببرند. موسسه ونوس در دی وی دی‌های پایه یازدهم خود سعی کرده است جهت رسالت آموزشی برای پکیج آموزشی خود تخفیف مناسبی ارائه دهد. تا کلیه دانش آموزان بتوانند از استفاده این پکیج‌ها بهره‌مند شوند. همچنین در کنار پکیج آموزشی بسته های متناسب با برنامه ریزی و مشاوره جهت ارتقای بیشتر دانش آموزان در اختیار آنها قرار داده است.

بنابراین می‌توان گفت این موسسه با همکاری اساتید مجرب و با سابقه توانسته است بهترین دی وی دی‌های یازدهم ونوس را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. یکی از انواع دی وی دی‌های موسسه ونوس دی وی دی‌های تشریحی می‌باشد که جهت ارتقای معدل دانش آموزان و داوطلبانی که در فهم مطالب مشکل دارند طراحی و تولید شده اند. بنابراین دانش آموزان پایه یازدهم برای افزایش معدل و معدل سازی امتحانات در مدرسه و کتبی دیپلم می‌توانند این دی وی دی‌ها را تهیه کنند و برای موفقیت خود گام مهمی را بردارند. از مزیت مهم دی وی دی‌های یازدهم ونوس این است که در هر مکانی و بر روی تمامی پخش کننده‌ها قابل استفاده می‌باشند. دانش آموز براساس کار و برنامه روزانه خود می‌تواند ساعت مطالعه خود را انتخاب کنند و خستگی ناشی از مطالعه را کنترل کند. همچنین دانش آموزان دیگر اتلاف وقتی نخواهند داشت و با صرفه جویی در زمان خود می‌توانند فرصت بیشتری را به یادگیری اختصاص دهند. به عبارتی می‌توان گفت دانش آموزان با تهیه این دی وی دی‌ها بهترین کلاس خصوصی را در منزل خود برگزار می‌کنند. همچنین در دی وی دی‌های یازدهم ونوس استاد در بهترین حالت و شرایط ممکن مطالب را برای دانش آموز تدریس می‌کند.

4.5/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست