مزیت‌های دی وی دی های ونوس نسبت به کلاس خصوصی

مزیت های دی وی دی های ونوس نسبت به کلاس خصوصی بسیار  فراوان بوده بنابراین موسسه ونوس برای موفقیت دانش آموزان استفاده از این دی وی دی‌ها را پیشنهاد می‌کند. با موسسه ونوس از کلاس خصوصی با بهترین اساتید در منزل خود بهره مند شوید. موسسه ونوس از سال 1390 با درک عمیقی از نیازهای آموزشی برترین پکیج‌های آموزشی را برای دانش آموزان عزیز ارائه کرده است. این موسسه توسط اساتید برتر و مجرب خود و استفاده از تکنولوژی آموزش شفاهی و بصری دی وی دی‌هایی در زمینه تستی، تشریحی، نکات کلیدی و جمع بندی برای اول دبیرستان تا پیش دانشگاهی طراحی و تولید کرده است. بهتر است بدانید که طرح توانمند سازی دبیران تهران به موسسه ونوس سپرده شده است، که نشان دهنده سطح بالای آموزشی این موسسه می‌باشد. همچنین از طرف آموزش و پرورش همایش‌های جمع بندی و آمادگی آزمون سراسری به موسسه ونوس سپرده شده است. این موسسه خدمات مشاوره ای رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. همچنین به همراه دی وی دی جزواتی که مکمل هستند ارائه کرده است.

دلیل استفاده از پکیج های آموزشی و مزیت های دی وی دی های ونوس نسبت به کلاس خصوصی

یکی از مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی این است که هزینه کمتری دارند و بسیار مقرون به صرفه می‌باشند. با تهیه دی وی دی‌های ونوس می‌توانید ازاساتید ماهر و با تجربه مربوط به هر درس بهره مند شوید. بنابراین هر کجای ایران که باشید و با هر سطح علمی می‌توانید از این اساتید مجرب استفاده کنید و در کنکور گامی موفق را بردارید. از دیگر مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی عدم محدودیت زمانی در تدریس اساتید می‌باشد. بنابراین اساتید مجرب موسسه ونوس در این دی وی دی‌ها هیچ محدودیت زمانی ندارند و با آرامش بیشتری می‌توانند بسیاری از مطالب درسی را بازگو کنند.

صرفه جویی در وقت داوطلب از دیگر مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی است. در صورت داشتن دی وی دی دیگر داوطلبان احتیاجی به رفت و آمد به کلاس خصوصی ندارند و دیگر وقتشان در ترافیک و … هدر نمی‌رود. بنابراین  دانش آموزان زمان بیشتری را برای مطالعه در اختیار دارند. با داشتن دی وی دی های آموزشی موسسه ونوس درصورتیکه مطلبی را یاد نگرفته اید یا فراموش کرده‌اید می‌توانید مطالب را آنقدر تکرار  کنید تا آن را یاد بگیرید. بنابراین قابلیت تکرار پذیری از دیگر مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی می‌باشد. از مزیت‌های مهم این دی وی دی‌ها تدوین اصولی آنها است. می‌توان گفت این دی وی دی‌ها براساس روش‌های برترین مشاوران  کنکور موسسه ونوس تدوین شده‌اند.

بهتر است بدانید که یک پکیج جداگانه برای مشاوره در اختیار داوطلبین از طرف موسسه ونوس ارائه شده است.

پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس هر سال طبق اساتید مطرح و ویرایش جدید و آخرین تغییرات کنکور تولید و ارائه می‌شوند. با داشتن این دی وی دی ‌ها می‌توانید از سیستم برنامه ریزی با آزمون‌های مختلف مانند قلم چی و برنامه ریزی بدون آزمون بهره مند شوید که یکی دیگر از مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی است.

انواع دی وی دی‌ های موسسه ونوس

بهتر است بدانید که دی وی دی‌های موسسه ونوس در 4 سطح طراحی شده اند:

  • دی وی دی‌های تشریحی موسسه ونوس برای ارتقاء معدل دانش آموزان و برای داوطلبانی که در فهم مطالب درسی ضعف دارند طراحی و تولید شده‌اند. بنابراین این دی وی دی‌ها برای افزایش معدل و معدل سازی امتحانات در مدرسه و کتبی دیپلم کاربرد دارند.
  • دی وی دی‌های تستی یا کنکوری که برای آموزش مفهومی و دقیق مطالب درسی و آموزش روش‌ها و نکات کنکوری و تست‌های آموزشی و هدفدار برای داوطلبان کنکوری طراحی و تولید شده‌اند.
  • دی وی دی‌های جمع بندی برای افزایش تمرکز، دوره مرور،  افزایش حل تست‌ها و تسلط به مطالب قابل کاربرد هستند. زیرا در این دی وی دی‌ها کلیه نکات تست‌ها در زمان حل تست‌ها بررسی  و در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد. نکته قابل توجه این است که در صورتیکه از مباحث اطلاعی ندارید بهتر است اول از دی وی دی‌های تستی و تشریحی سپس از این دی وی دی استفاده کنید.
  • اکثر پکیج‌های آموزشی به همراه دی وی دی جزواتی دارند که مکمل مناسب و مفیدی برای داوطلبین عزیز به شمار می‌آیند.

این دی وی دی‌ها طوری طراحی شده‌اند که برای هر دانش آموز در هر سطح علمی قابل استفاده هستند. زیرا کلیه مطالب را از صفر تا صد توسط اساتید مجرب و برتر تدریس می‌شود که از مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی به شمار می‌رود. با تهیه دی وی دی‌های موسسه ونوس با خیالی آسوده می‌توانید خود را برای کنکور آماده کنید و گامی موفق در این راه بردارید.  در صورتیکه در هر جای مطالب درسی نقطه ضعفی داشتید می‌توانید با پکیج‌های آموزشی این موسسه نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

مزیت های دی وی دی های ونوس نسبت به کلاس خصوصی این است که در هر زمانی و هر مکانی قابل استفاده هستند. دانش آموزان با استفاده از این پکیج های آموزشی می‌توانند خستگی ناشی از مطالعه را کنترل کنند. تدریس به صورتی ساده توسط اساتید مجرب بیان می‌شود این بدان معنا است که در این دی وی دی‌ها آموزش براساس غیرحضوری بودن دانش آموزان طراحی شده است. دانش آموزان می‌توانند در شرایط ایده آل جسمی وروحی مطالب را یاد بگیرند و آموزش ببینند بنابراین با داشتن این دی وی دی‌ها  دانش آموزان قادر به کنترل شرایط می‌باشند. شرایط محیطی کلاس براساس ویژگی‌های خود دانش آموز و توسط خود او قابل کنترل می‌باشد که از مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی به شمار می‌آید. همچنین می‌توان گفت در این دی وی دی‌ها استاد در بهترین حالت و شرایط تدریس می‌کند. دی وی دی‌ها هرساله به روز رسانی می‌شوند و به همراه آنها براساس زمان بندی پکیج آموزشی برنامه ریزی ارائه می‌شود. مدت زمان تدریس دی وی دی‌ها بین 1 ساعت و ربع تا 1 ساعت و نیم می‌باشد. از دیگر مزیت‌های دی وی دی نسبت به کلاس خصوصی  این است که دی وی دی‌های موسسه ونوس علاوه بر کامپیوتر در تمامی پخش کننده‌های تصویری قابل مشاهده هستند. با تهیه پکیج‌های آموزشی موسسه ونوس و استفاده از دی وی دی‌های آن با توجه به سابقه و اساتید برتر این موسسه می‌توانید هم در افزایش معدل و هم در کنکور از موفقیت ویژه‌ای برخوردار شوید.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست