معرفی کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس

کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس از طریق موسسه ونوس بهترین راه موفقیت شما در درس زبان انگلیسی می‌باشد. این درس جزء درس‌های عمومی بوده و شامل 25 تست در مدت زمان  20 دقیقه برای پاسخگویی به آنها است. ضریب زبان انگلیسی در کنکور 2 می‌باشد. بهتر است بدانید که از 25 تست 7 تست در رابطه با واژگان، 3 تست در رابطه با گرامر و 5 تست به قسمت   Cloze Testمربوط می‌باشد. بقیه تست‌ها در خصوص درک مطلب طراحی می‌شوند. زبان انگلیسی از درس‌های شیرین نزد دانش آموزان می‌باشد و همین علاقه باعث پیشرفت و کسب موفقیت در این درس خواهد شد. بنابراین با روش صحیح و درست مطالعه این درس می‌توانید درصد بالایی در این درس را  در کنکور کسب کنید. در صورتیکه در این درس سطح ضعیفی داشته باشید با داشتن یک منبع کمک آموزشی معتبر مانند کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس می‌توانید ضعف خود را جبران کنید.

ویژگی پکیج زبان انگلیسی دکتر شهاب اناری

استاد اناری سعی کرده است که کلاس‌های درسی خود را در 30 جلسه و 13 حلقه دی وی دی ارائه دهد. همچنین علاوه بر این 3 جزوه در کنار این دی وی ‌دی‌ها برای تکمیل آموزشی خود ارائه داده است. کسانی که در سال اول و دوم این درس ضعیف هستند می‌توانند با جزوه 40 صفحه‌ای این ضعف خود را برطرف کنند. این جزوه برای مرور زبان سال اول و دوم طراحی شده است. دو جزوه دیگر و دی وی دی ‌های همراه آنها برای تقویت زبان سوم و چهارم ارائه شده و داوطلبانی که در این دروس ضعیف هستند می‌توانند با کمک این پکیج آموزشی در صورت داشتن ضعف در این پایه ضعف خود را برطرف کنند. بنابراین با کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس دیگر به هیچ معلم و کلاس خصوصی نیاز نخواهید داشت و بالاترین درصد را می‌توانید در کنکور کسب کنید.

سابقه و مدارک دکتر شهاب اناری

آقای دکتر شهاب اناری از اساتید مجرب و برتر موسسه ونوس می‌باشند، که در سال 76 رتبه اول گروه علوم تجربی را کسب کردند و همچنین در همین سال رتبه اول کنکور دانشگاه آزاد بوده‌اند. ایشان در دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی مقطع دبیرستان را گذرانده‌اند. دکتر اناری جزو نفرات برتر آزمون پایه ی پزشکی هستند و فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی می‌باشند. با کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس گامی برای موفقیت در کنکور بردارید.

کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس به گفته خودشان طوری طراحی شده است  که در پکیج جدید آموزشی جامع 13 دی وی دی شبیه کلاسهای خصوصی خود دکتر طراحی شده است، به طوری که هر داوطلب در هر کجای ایران که باشد بتواند به این مطالب، تست‌ها و جزوات ایشان دسترسی پیدا کند. این دی وی دی ها طوری طراحی شده است که برای کلیه دانش آموزان در هر سطح علمی مفید می‌باشند. دکتر اناری سعی کرده است کلیه مطالب گرامر، لغات و درک مطلب را به طور کامل آموزش دهد تا دانش آموزانی که ضعیف هستند به کسب درصد بالا در این درس دست پیدا کنند. با کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس با خیالی آسوده به مطالعه زبان انگلیسی بپردازید.

از سوابق دکتر شهاب اناری می‌توان به مدرس و کارشناس زبان انگلیسی صدا و سیما، تدریس زبان انگلیسی کنکور و برگزاری بزرگترین همایشهای زبان انگلیسی در کشور از سال ۱۳۷۶، مولف برترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور(انتشارات مبتکران)، مدیر آکادمی زبان شکوفا،  همکاری با برایان تریسی نویسنده‌ی معروف کتاب قورباغه را قورت بده، طراح سوالات کنکورهای آزمایشی کشوری متعدد، دریافت چندین تقدیرنامه از رییس جمهور، وزیر و رییس آموزش و پرورش شهر تهران، برگزاری کلاسهای ضمن خدمت دبیران زبان و تدریس در طرح توانمند سازی دبیران کنکور تهران، متخصص کوچینگ با سیستم Core Energy   Coaching از موسسه آموزش عالی iPEC آمریکا، دریافت مدرک TESOL از دانشگاه تورونتو کانادا (Teaching English to Speakers of Other Languages)، مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به زبانهای فرانسه و اسپانیایی و نمره ۸ آزمون آیلتس اشاره کرد. بنابراین اگر مایل هستید زبان انگلیسی را در کنکور  با درصد بالا بزنید دی وی دی های زبان ونوس را تهیه کنید. کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس بسیار مقرون به صرفه بوده و دیگر احتیاجی به کلاس‌های خصوصی گران قیمت و وقت گیر نخواهید داشت.

 ویژگی‌های دی وی دی زبان ونوس دکتر شهاب اناری

پکیج آموزشی دکتر شهاب اناری شامل دی وی دی‌های تصویری،  ارائه جزوه کامل و برنامه مطالعاتی جامع می‌باشد. بنابراین کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس بسیار موثر و مفید خواهد بود.

دی وی دی‌های تصویری شامل آموزش کلیه دروس می‌باشد به طوری که واژگان، گرامر، درک مطلب و آزمون‌های نمونه تستی را پوشش می‌دهد. دکتر اناری گرامر را به ساده ترین و کامل ترین شکل تدریس می‌کند و برای ارتقای این قسمت از پرسش‌های چهارگزینه ای با کیفیت، طبقه بندی شده و هدفدار استفاده کرده است.

همچنین برای قسمت واژگان در پکیج آموزشی دکتر اناری  به صورت دسته بندی شده و موضوعی برای آموزش واژگان و اصطلاحات به همراه تمرینات پرکاربرد و پرسش‌های چهارگزینه ای بهره برده است. دکتر اناری برای قسمت درک مطلب به متن و کلوزهای تمرینی فراوان همراه با پاسخ‌های تشریحی پرداخته است. همچنین در این قسمت روش‌های پاسخگویی به سوالات درک مطلب را برای داوطلبین ارائه داده است.

جزوه کامل برای تمرین و تست و مرور برای هر بخش درس زبان انگلیسی برای داوطلبین عزیز در هر سطح علمی توسط کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس ارائه شده است.

دکتر شهاب اناری در برنامه مطالعاتی جامع برای هر جلسه درسی یک برنامه کامل که چه چیزهایی باید خوانده شود، کدام دی وی دی دیده شود، کدام تست  از کتاب مکمل پکیج حل شود و … ارائه داده است. بنابراین با کلاس خصوصی زبان دکتر شهاب اناری با دی وی دی زبان ونوس با اطمینان کامل قادر خواهید بود درصد بالایی از کنکور را در درس زبان انگلیسی به خود اختصاص دهید. دکتر شهاب اناری از موسسه ونوس  را به عنوان معلم خصوصی به خانه ببرید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این دی وی دی‌ها بهترین کمک آموزشی برای شما دانش آموزان و داوطلبین گرامی خواهند بود تا علاوه بر برطرف کردن ضعف خود در این درس یک گام موفقی را در کنکور بردارید.

4/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست