بهترین منبع برای فیزیک کنکور 99

بهترین منبع برای فیزیک کنکور 99

در کنکور اغلب داوطلبان بدلیل تعدد بسته های اموزشی دچار ترس واسترس می شوند ونمی دانند از چه راهی مطالعه ی خود را انجام بدهند که بیشترین بازده را برای ان ها داشته باشد .از طرفی چون زمان مطالعه ی کنکور محدود است فرصت ازمون وخطا را به داوطلب نمی دهد به همین دلیل ما با کمک مشاورین مجرب موسسه ی ونوس ویژگی بهترین منبع برای فیزیک را برای شما شرح میدهیم.فیزیک کنکور 99 را با ما باشید!

سوالات مفهومی را غافل نشوید!

با توجه به اینکه سوالات کنکور هر سال مفهومی تر وسخت  تراز سالهای گذشته طرح می شود و فیزیک کنکور 99 از این مبحث جدا نیست،  بنابراین روش مطالعه سنتی دیگر جایی برای دست یابی به رتبه برتر و رقابت صحیح برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی و…ندارد وشیوهای نوین جایگزین شیوه های سنتی شده است.

دسترسی به منابع ساده وقابل فهم دسترسی داوطلبان را به رتبه های برتر اسان تر میسازد .از این رو ما گروه ونوس توانسته ایم به راحتی این موفقیت ها را نصیب داوطلبین گرامی بکنیم.

فیزیک کنکور

فیزیک کنکور

وقت کمتر و بازدهی بیشتر در فیزیک کنکور 99

تعدد دروس کنکوری به داوطلبین این فرصت را نیدهد که وقت خود را صرف یک درس کنکور بکنند از این رو با روشهای خاص موسسه ونوس درس فیزیک را با حجم کم ولی با بیشترین مطالب اموزشی به شما عزیزان ارائه داده است فیزیک کنکوری دهم ونوس نمونه ای از این پکیج است که در 23 ساعت تدریس شده است.

ارائه ی یک الگو به داوطلبان که بتواند در وقت وزمان یادگیری صرفه جویی شود وبیشترین بازده را داشته باشد مانند مبحث سینماتیک و دینامیک که از بخشهای سخت کتاب می باشد میتواند راهکار مناسبی برای شما عزیزان باشد .

پکیج های ونوس ، نوآوری در سبک تست زنی فیزیک کنکور 99

دی وی دی های این موسسه سبک جدیدی از اموزش کنکور را در بر گرفته است وچون مطالب در نیمکره ی راست مغز ذخیره میگردد و در حافظه بلند مدت می ماند مطالب را به صورت انیمیشن به داوطلبان اموزش میدهد و در حال حاضر تنها مجموعه ای است که در ایران با تصویر سازی فیلمهای اموزشی را بادی وی دی ارائه میدهد .

 

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست