بهترین منابع کنکور دوازدهم تجربی

بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی را تنها از موسسه ونوس بخواهید. از آنجاییکه تعداد داوطلبین گروه تجربی به دلیل رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی زیاد می‌باشد از اینرو رقابت در این گروه آزمایشی بسیار سخت و تنگاتنگ شده است. بنابراین هر دانش آموز به دنبال بهترین منبع و جزوات می‌باشد به همین منظور موسسه آموزشی ونوس بهترین منابع را در اختیار دانش آموزان رشته تجربی قرار داده است. همچنین با بهره‌گیری از اساتید برتر کشور در زمینه تدریس دروس تجربی توانسته است یک عامل موثر در موفقیت دانش آموزان به شمار آید.

بهتر است بدانید به دلیل ایجاد تغییر در نظام آموزشی قدیم و ایجاد نظام جدید مقاطع به 4 دوره ابتدایی اول، دوره ابتدایی دوم، دوره متوسطه اول و دوره متوسط دوم تبدیل شده است. هر کدام از این دوره‌‌ها شامل 3 پایه می‌باشند. بنابراین پایه دوازدهم در اصل معادل پیش دانشگاهی یا 4 ام دبیرستان است. لازم به ذکر است که این پایه از حساس‌ترین و حیاتی‌ترین پایه‌ها برای کنکور محسوب می‌شود. دانش آموزان در پایه دوازدهم آمادگی نهایی را برای کنکور کسب می‌کنند. پس باید برای موفقیت در این پایه از منابع معتبر و برنامه‌ریزی مشخصی استفاده کنند. بهتر است بدانید که این پایه امتحان نهایی دارد و زمان‌های پایانی تا کنکور به شمار می‌رود که دانش آموزان باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. در پایه دوازدهم دانش آموزان باید برای جلوگیری از اتلاف وقت و کسب موفقیت از مرور مطالب، مقالات و آموزشهای چکیده استفاده کنند. بنابراین با داشتن منبع معتبر و برنامه‌ریزی درست می‌توانند از رقیبان خود چند گام جلوتر باشند. از طریق موسسه ونوس و بهره گیری از پکیج‌های آموزشی و بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی این موسسه دانش آموزان قادر خواهند بود این پایه را به بهترین شکل ممکن بگذرانند. از طرفی خدمات موسسه ونوس در امور مشاوره بسیار بی نظیر می‌باشد. با ارائه عالی خدمات مشاوره از طرف این موسسه دانش آموزان می‌توانند با مشاوره عالی نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند. در صورت نیاز با ارائه راهکار‌های مناسب اقدام به رفع نقاط ضعف خود کنند.

موسسه ونوس با بهره‌گیری از اساتید مجرب و مشاوران برجسته پکیج‌آموزشی و بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی را برای دانش آموزان این پایه ارائه داده است.

بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی

موسسه ونوس پکیج‌های کامل و جامعی را با بهره گیری از اساتید برتر کشور برای دانش آموزان فراهم کرده است. از این طریق توانسته است بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی را به دانش آموزان ارائه دهد.

درس زیست شناسی که از مهم‌ترین دروس گروه تجربی به شمار می‌آید توسط استاد برتر کشور دکتر آرام فر تدریس می‌شود. با توجه به سابقه درخشان دکتر آرام فر و روش تدریس فوق العاده ایشان می‌توان گفت دی وی دی زیست دکتر آرام فر جزء بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی است. دکتر آرام فر با روش خاص تدریس خود توانسته است یادگیری این درس را برای همه دانش آموزان با هر سطح علمی بسیار آسان و راحت کند. بنابراین برای کسب موفقیت و درصد بالا در کنکور زیست شناسی دکتر آرام فر موسسه ونوس از بهترین منابع محسوب می‌شود.

بهتر است بدانید که درس شیمی در گروه تجربی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. دانش آموزان با منبع معتبر و استاد برجسته خواهند توانست موفقیت و درصد بالایی در این درس کسب کنند. این درس توسط دکتر رادمان مهر که از اساتید برتر در درس شیمی می‌باشد تدریس می‌شود. دکتر رادمان مهر با تکنیک فوق العاده خود یادگیری این درس را برای دانش آموزان بسیار راحت و آسان کرده است. پس می‌توان گفت شیمی دکتر رادمان مهر بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی به حساب می‌آید.

فیزیک پایه دوازدهم توسط استاد یحیوی تدریس می‌شود. استاد یحیوی یکی از بهترین اساتید در زمینه درس فیزیک می‌باشد. بنابراین با تهیه دی وی دی فیزیک پایه دوازدهم استاد یحیوی می‌توانید به یادگیری دقیق و مفهومی مطالب درس فیزیک دست پیدا کنید.

برای درس ریاضی بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی دی وی دی‌های استاد محمد مهربان و مجتبی دادبام می‌باشد. با تهیه این دی وی دی‌ها می‌توانید به یادگیری مفهومی از این درس  دست پیدا کنید.

دروس عمومی هم به اندازه دروس تخصصی اهمیت دارند و سهم این دروس در قبولی بهترین دانشگاه به اندازه دروس تخصصی است. ادبیات فارسی از ضریب بالایی در کنکور برخوردار می‌باشد و مهم‌ترین دروس عمومی محسوب می‌شود. بنابراین باید از منبع معتبری برای مطالعه این درس استفاده کنید. ادبیات فارسی استاد سبحانی بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی به شمار می‌آید. استاد سبحانی با بهره‌گیری از روش‌ تدریس خاص توانسته است یادگیری این درس را برای دانش آموزان بسیار راحت و آسان کند.

دی وی دی‌های دین و زندگی استاد سرکشیک‌زاده از بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی به حساب می‌آید. با توجه به اینکه اخیرا سوالات دین و زندگی در کنکور بسیار دقیق و مفهومی شده است دانش آموزان باید از منبع معتبری برای موفقیت خود در این درس استفاده کنند. موسسه ونوس با ارائه دی وی دی دین و زندگی توسط استاد سرکشیک‌زاده توانسته است در یادگیری سریع و آسان دانش آموزان و موفقیت آنها در کنکور موثر باشد.

درس عربی به دلیل دارا بودن نکات مفهومی و ریز باید بسیار دقیق و با روش و برنامه خاصی مطالعه شود. اکثر دانش آموزان به دلیل آشنا نبودن با این درس ممکن است قید آن را بزنند. ولی موسسه ونوس با ارائه دی وی دی‌ عربی استاد آزاده توانسته است مشکل یادگیری دانش آموزان را برطرف کند.

زبان انگلیسی از شیرین‌ترین درس‌های عمومی می‌باشد که اگر توسط استاد برجسته‌ای تدریس شود می‌تواند دانش آموز را از رقیبان خود چند گام جلوتر ببرد. دکتر اناری به دلیل سوابق برجسته خود از اساتید برتر کشور در درس زبان انگلیسی می‌باشد. بنابراین زبان انگلیسی دکتر شهاب اناری از بهترین منابع پایه دوزادهم تجربی به شمار می‌آید. موسسه ونوس سعی کرده است تمامی اطلاعات و نکات ضروری دروس جهت یادگیری عمیق و مفهومی مطالب در دی وی دی‌های آموزشی خود برای دانش آموزان ارائه دهد. با انتخاب موسسه ونوس و پکیج‌های آموزشی آن خواهید توانست از بهترین منابع بهره مند شوید و به سوی موفقیت خود گام بردارید. بنابراین بهترین منابع پایه دوازدهم تجربی را فقط می‌توانید از طریق موسسه ونوس دریافت کنید. زیرا این موسسه پکیج‌های خود را زیر نظر اساتید برتر و مشاوران برجسته طراحی و تولید کرده است به طوری که دیگر هیچگونه نیازی به کلاس خصوصی نخواهید داشت.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست